SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak szybko rosną bice - na Waszych przykładach

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 361 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3511
mi w łapie przybyło 9 cm ćwicze 8 miesięcy też uwarzam że wynik jest zadowalający
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 524 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6187
Ja mam przesrane z łapami. Pamiętam że jak zaczynałem ćwiczyć to z 31 w bicu na 33 wbiłem w miesiąc na krecie. A później pół roku ledwie 1 cm w górę. Biceps się powiększał optycznie ale obwód bez zmian.
Taką lipę mam że bicek rósł mi jedynie na cyklach kreatynowych. No ale jakoś się z tym uporałem i jest ile jest i wiecej na sucho nie będzie. Wynik średni jak na prawie 2 lata ale przy 12 % bf potrafi przykuć wzrok nie jednej słodkiej brunetki ;)

Kiedy zadasz pierwszy cios wiedz ,że o życie grasz...
Gdy zobaczysz pierwszą krew, mocno uderz jeszcze raz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2533
Triku____ - powiedziales uginanie sztangi prostej, popraw sie.

Wiem, że moje wypowiedzi są z błędami ortograficznymi itp. Ale wole tak pisac bo jest wygodniej;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
sadomaczo czyli majac 38 w lapie przykuwasz wzrok lasek ?? Nie sadzisz, ze to dziwne, moze tak sie spinasz na kazdym kroku, ze maja cie za jakies d****a i sie usmiechaja ? Sory, ale wedlug mnie trzeba minimum te 42-43 w reku miec, zeby ludzie z zewnatrz zauwazyli ze cos cwiczymy wogule i wyglada to przyzwoicie

p.s sam mam 38 w rece, jak spompuje bic, tric na 40 i patrze w lustro to nie widze w tym nic niezwyklego, nie sadze zeby jakas dziewczyna zwrocila by uwage na takie cos nawet przy nizszym bfie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 403 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6003
wiesz, w sumie jak ktoś ma 170 cm wzrostu to jego 38 cm w obwodzie ramienia bedzie wizualnie lepsze niz 38 u człowieka o 10 cm większego. Wielkość "łapy" jest pojęciem względnym. Też uważam, że 42 cm są lepsze niz 38 :)

"It's not the mountain we conquer, but ourselves" Sir Edmund Hillary
http://www.sfd.pl/_PODARUJMY_5_PLN_DZIECIOM_!!!_-_ZOBACZ!!!-t388352.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
dla mnie łapa im wieksza tym lepsza .
(ale z umiarkowaniem )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
PS: Sterydy są dla słabych i przegranych.

ohohoh

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Wiesz jak to z bichem jest ... RAz rośnie 2 cm w miecha, a raz stoii 2 miechy na bezrobociu tylko na zasiłku )

Dla mnie jako dla 3boisty liczy się siłą bicha, ale masa też swoja drogą musi iść.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 304 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10612
jamaami w łapie przybyło 9 cm ćwicze 8 miesięcy też uwarzam że wynik jest zadowalający



haha ta i co jeszcze?:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29
Ludzie.. bez przesady.. bo ja powiem że ćwicze od tygodnia i w łapie przybyło mi 10 cm.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd do USA kto wie , juz byl niech pomoze

Następny temat

Ile dajecie cm na oko?

WHEY premium