SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak spłaszczyć brzuch ???

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 302
Ćwiczę od pół roku i nie mogę wyrzeźbić tzw. kaloryfera. Nie mam wielkiego brzucha, jestem raczej szczupły, ale chcę go fajnie wyrzeźbić. Oprócz tego, że wzmocnił się dość solidnie (mogę już robić coraz więcej brzuszków) nie widać żadnych efektów wizualnych. Ćwiczę 3 razy w tygodniu, 3 różne ćwiczenia w trzech seriach po 12 powtórzeń. Te ćwiczenia to: maszyna na brzuch, ławeczka skośna (brzuszki na tej ławeczce) i zamiennie podciąganie nóg wisząc na drabince albo skłony tułowia z linką wyciągu klęcząc. Generalnie po sześciu miesiącach nie widzę żadnej poprawy w wyglądzie mojego brzucha. Poprawiła się tylko jego sił - mogę już robić więcej brzuszków i ćwiczyć z coraz większym obciążeniem. ALE WCIĄŻ NIE MAM TARKI !!!! Co mam zrobić?
Mój wzrost 184, waga 80
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5848
Musisz spalić tłuszcz na brzuchu poprzez aeroby np. bieganie, pływanie, rower itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5032
jest tego sporo na forum... jak to zrobić a w skrócie, po prostu
masz jakieś ćwiczenia aerobowe typu biegi itp ?
no i podstawa... dieta jest ?
bez tego będzie ciężko bo sam trening brzucha taki jak napisałeś nie wystarczy, i będziesz mógł ćwiczyć i 2 lata... a wraz nie wyrzeźbisz brzucha tak jak chcesz...

do każdego problemu podchodź jak do wyzwania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16534
dieta na "-" + aeroby
a tam btw to 3 serie po 12 to troche malo...

teść z oma na mecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 302
aerobów nie robię, bo tańczę dużo (na scenie), dieta też jest. Ale może faktycznie zwiększę powtórzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 302
na czym polega a6w?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 302
ok, dzięki
czyli jedna seria w a6w to wykonanie wszystkich sześciu ćwiczeń? a jeśli są 3 serie, to trzeba te sześć ćwiczeń zrobić po 3 razy, w trzech seriach, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Tak jedna seria to 6 ćwiczeń, jak są 3 serie to wykonujesz 3 serie po 6 ćwiczeń.

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16534
a6w jest fajny, ale strasznie nudny, jak bedziesz w polowie to sie przekonasz

teść z oma na mecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co jeszcze ?

Następny temat

Który gryf ???

WHEY premium