SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak samemu zrobić odzywkę?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18
Witam chciałbym się zapytać jak samemu i z czego najlepiej oraz w jakich proporcjach zrobić odzywkę powiedzmy białkową?ponieważ mam mozliwosc mieć od producenta różnego rodzaju białka serwatkowe 80%,gluten75 % sojowe białka z jaj itd.czy ktoś moze jest obeznany w tcyh sprawach i co najlepieuj mieszać jak dobrze pójdzie to moze chętni będa to mogli u mnie kupić-będą wtedy wychodziły odzywki takie jak w sklepie za duuużo taniej
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1353 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13826
aaa potrzebujesz tylko labolatorium, maszyny pakujace i takie tam...


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18
Ale ja nie chcem laboratorium ani pakowania będe sobie mieszał np różne białka w dobranych proporcjach może tak być?a smaku wcale nie musi mieć ja tego nie bede robił na masowa sprzedarz tlyko wiesz dla kumpli kto będzie chciał,dla siebie i no jak by ktoś chciał kupić to też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
jedz ryz, kurczaki,nabiał itp.
i nie musisz robic sowjej odżywki.

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18
ja pie...... wiem co mam jeść i moim pytaniem nie było co ma dużo węglowodanów i białka tylko z jakich białek zrobić najlepszą ,co tam wsypac jakie produkty bo mam do nich dostęp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Mleko w proszku + kakao = odzyweczka bialkowa o bv 159
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
białka pełnowartościowe w przeważającej ilości <białko serwatkowe != serwatka białkowa; białko jaja, białka mleczne>, jako dodatek białka niepełnowartościowe <sojowe..>

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18
to jakie białka to jush wiem
ale powiedzcie mi co to dokładnie jest gluten białko bodajze zbożowe tak
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2663
weź białka kurze piersi kurczaka kakao troche mleka zmiksój i wysusz jak by nie było odzywka białkowa

NIECH MASA BĘDZIE Z TOBĄ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zrób sobie dobry posiłek , a nie cuduj...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko z hormonem bizona ?

Następny temat

Proszę o pomoc. Pytanie o Kreatyne i Dextroze.

WHEY premium