SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaką odżywkę wybrać dla początkującego?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 963

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

16

Waga

56

Wzrost

165

Cel treningowy

sucha masa mięśniowa

Staż treningowy na siłowni

tylko domowe ćwiczenia z 2 miesiące

Uprawiane inne sporty

MMA

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

tak jest

Dieta

brak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

brak

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

nie mam pojęcia szczerze mówiąc
Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22
Witam,mam 16 lat,165 cm wzrostu i ważę 56 kg,
Chciałem zakupić jakiś gainer tylko nie wiem co wybrać:Solid mass lub Mass XXL czy może Mutant Mass lub Whey 100
Stosowałem kiedys Mass XXL i American Pure i waga wzrosła z 52 do 58,oczywiście nie od samego proszku.
Do wydania mam 200 zł,możecie mi coś poradzić? Zależy mi na suchej masie mięśniowej,chce szybko nabrać wagi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Kup za te 200 złotych ryż i kurę. Lepiej na tym wyjdziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 295
ostrovit WPC proponuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
NajpierwMasaPozniejRzezba

Nie proponuj.


Zainwestuj w jedzenie, lepiej na tym wyjdziesz przy tej wadze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 105
massive pro firma specjal tech. i przede wszystkim dieta (duzo bialka)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 295
Viren
NajpierwMasaPozniejRzezba

Nie proponuj.


Zainwestuj w jedzenie, lepiej na tym wyjdziesz przy tej wadze.

zainwestrowac w jedzienie to se ty mozesz on sie pyta o oddzywke to odpowiadam ja nie biore :) ale slyszalem ze dobry jest ostrovit WPC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
NajpierwMasaPozniejRzezba
ostrovit WPC proponuje


Daruj sobie ogólne rady. Już zdążyłeś się popisać na tym forum.

Jeżeli zależy Ci na budowaniu jakościowej masy, odpowiednio zbilansowanej diety - nie obejdziesz.

Odpowiednie żywienie zawsze będzie najważniejszym aspektem sukcesu, a gainer tego Ci nie ułatwi, wręcz przeciwnie. (to bardzo kiepska jakościowo odżywka, same cukry proste, śladowe ilości białka - syf, pokrótce pisząc ) białko w celu uzupełnienia diety jak najbardziej, lecz staraj się dostarczać pełnowartościowe białko z żywienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
NajpierwMasaPozniejRzezba
Viren
NajpierwMasaPozniejRzezba

Nie proponuj.


Zainwestuj w jedzenie, lepiej na tym wyjdziesz przy tej wadze.

zainwestrowac w jedzienie to se ty mozesz on sie pyta o oddzywke to odpowiadam ja nie biore :) ale slyszalem ze dobry jest ostrovit WPC


Rzecz polega na tym, by przekonać młodych adeptów siłowni, że odżywki i suplementy nie są magicznymi proszkami, dzięki którym się rośnie. Wielu nie rozumie tej prostej prawdy. Widać, że Ty również.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
NajpierwMasaPozniejRzezba

Jak możesz polecać coś czego sam nie przetestowałeś ? Ja slyszałem, że dobre jest skoczenie z mostu, skoczysz jak ci polecę? No właśnie.

Poza tym, to nie dział na tego typu pytania więc daruj sobie takie rady.

Przy jego wadze nie ma sensu inwestowanie w jakąkolwiek odzywkę bo jest w stanie ŁATWO dostarczyć odpowiedniej liczby składników z jedzenia.

Zmieniony przez - Viren w dniu 2014-06-29 12:35:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 295
tylko zobacz na opinie to sie zastaow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777661
NajpierwMasaPozniejRzezba nie chce mi się czytać Twoich rad powoli. Doradzaj sensownie albo nie doradzaj wcale poza tym to nie dział o suplementach

zamykam

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Powrót do "życia"

Następny temat

Świeżak i kilka pytanek

WHEY premium