SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile białka na raz

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 179 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2324
Witam wstaje rano o godz 8:00 od razu wale dwie miarki białka FA X treme HP hydrolizat z izolatem, do tego wrzucam jakies 70 gr płatków owsianych o 9:00 zaczynam trening trwa ok 1godz i 15 min zaraz po trenie wale znowu dwie miarki hydrolizatu z izolatem jest to razem podumowujac 120 gr białka z odzywki w ciagu 2,5 godz . Pytanie czy mój organizm jestw stanie przyswoić tyle białka w tym czasie? prosze wziąc pod uwage ze jest to przed treningiem i po takze zapotrzebowanie sie zwieksza , no i jeszce najbardziej istotna sprawa jestem na cyklu test prop 150 mge2d i NPP 50 mg E2d prosze odpowiedz

bic

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
To miksuj sobie w blenderze przed wyjsciem np owsiane, twarog i owoce i juz masz sos w kieszeni i przynajmniej zarcie normalne. Jak masz na trenera to nie rozumiem dlaczego narzekasz. Mozesz sam sie edukowac a potem to wykorzystywac. I mialbys kolejne 500zl w kielni. Ale to trzeba byc ekonomicznym i wiedziec czego sie chce. Ale kto bogatemu zabroni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jest to spora ilosc prochu
nie mozesz zjesc jajek rano np? a po silce walnąć 2 miarki białka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 179 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2324
nie ma czasu rano wszystko szybko sie dzieje

bic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666

no to skoro nie masz czasu to chyba innego wyjscia nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Synteza bialek podkrecona i wyjscia nie ma wiec nie widze problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
to pewnie kilo bialka w pare dni zjadzasz :D lepiej tego uzywaj tylko jako dodatek wyjdzie ci to na plus ;] kurczak jajka twarogi itp.

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 179 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2324
2 kg hydrolizatu z izolatem idzie mi w dwa tyg. i trzy dni dużo ale nie ma wyjscia , trzeba z rana walnać konkretną dawke , bo człowiek całą noc przecież nic nie je,kurczaki ryże twarogi! spoko w ciągu dnia dużo tego zjadam nie zyje tylko na odzywkach zreszta na bombie to cały czas chce sie jesc

bic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12094 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234914
ewidentnie z dieta cos jest nie tak...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 179 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2324
dieta nie ma tutaj nic do rzeczy , pytanie brzmi czy organizm jest w stanie przyswoic 120 gram białka z odzywki w ciągu 2,5 godziny,

bic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12094 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234914
to zalezy od wieku, wagi, metabolizmu, mozliwosci enzymatycznych organizmu, wktywnosci fizycznej.
Biorac pod uwage, ze jestes na bombie mysle, ze jest w stanie duzy procent z tego wykorzystac.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 179 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2324
ok dzieki za odpowiedz to jade z tym dalej ale tylko z rana pózniej juz tylko aturalne jedzenie do konca dnia dopiero przed snem 23:00 pije znowu kolejne 60 gram białka , powiem wam ze kasy idzie mi w miesiącu około 1500 zł na same odzywki i diete , do tego dochodzi 480 zł opłacic trenera na cały miesiac , w sumie jakies dwa koła nie moje , nie licze oczywiście środków jakich teraz biore bo na kuracje 8 tyg wydałem 9 stów + osłonki profilakttyka jakies 1000 zł dochodzi do tego wszystkiego ,podumowując nie jest to wcale tani sport o nie nie cholera jasna

bic

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy gainer na moją kieszeń

Następny temat

180cm, 60kg masa dno

WHEY premium