SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

idealny tyłek (;

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28561

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Niunka, co do ilosci wykrokow i przysiadow, to zalezy od calego treningu - dlatego pytalem o silownie. Jakbys trenowala na silowni to moglbym sie Toba zajac, ale tak w domu to ciezko zbudowac cos na dluzsza mete.

P.S. smigam na silke - dzisiaj walczyc ze swoim kompleksem klata - eksperyment z innego dzialu. Jak mi zabraknie tchu, to napewno sobie przypomne Twoja pupcie i mi doda sily;P

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25
hahah, cwicz cwicz i dochodz do celu ;) a jezeli moja pupa ma Ci w tym pomoc no to prosze bardzo :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 838
Jak dla mnie to są pośladki chudzielca, a nie dziewczyny zajaranej sportem.

Każdy coś w życiu ukradł - jak nie ręce to myśli wędrowały po półkach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17154
perfekto a z tego co napisalas tzn twoje cwiczenia w ciagu dnia powinny wystarczyc ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 411 Wiek 11 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5128
mniej biegaj bo palisz a ty musisz masować żeby ujedrnić tyłeczek wiecej ćwiczeń siłowych przysiady rób martwy ciag itp. trening ktos ci rozpisze dieta wysokobiałkowa reszta wg twojego uznania taka rada nic wiecej Ci nie potrzeba jak nabic dobry miesien pupa sie wizualnie poprawi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25
Bojka6 -->Widocznie taka uroda mojej pupy. Dotychczas nie robiłam żadnych ćwiczeń na pupę więc umiesniona to napewno nie jest ;) a jak kulturystka też nie chce wyglądać (do czego wiem ze mi daaaleko). I masz racje jestem chuda osoba. Sprawka genów, diety i ćwiczeń .
Roooster ---> a rower mogę zostawić? Mysle ze biegać będę chociaż raz w tyg bo to dobrze działa na mój brzuch ;)

Zmieniony przez - shady13101 w dniu 2009-03-30 22:10:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
Nie ma co sie rozwodzić - za i przeciw ;] kobieta chciała sie poradzić (ew. zaspokoić "głodzik" kilkoma pochlebstwami ;P) i myśle ze sprawa na tym powinna się zamknąć ;]

Zmieniony przez - drcwycior w dniu 2009-03-30 22:12:17

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 411 Wiek 11 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5128
wyklucz biegi sam rower i ewentualnie umiarkowanie intensywny sex:DD jak diete trzymasz strictly to sie na pewno nie otłuścisz metabolizm masz szybki z tego co mówisz całkiem poważnie mówie żadnych biegów jak chcesz ujedrnic tyłek to ćwiczenia siłowe na miesnie ud i pośladków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25
Hah, rada mi sie bardzo podoba. =p. No to od jutra sam rowerek ;] dzisiaj jescze przysiady i wykroki. No mysle ze będzie ok ;] ktoś jeszcze ma coś do powiedzenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam









































pokaż cyce
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

anoreksja

Następny temat

jak poprawić wygląd nie tracąc na wadze?

WHEY premium