SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

http://www.sfd.pl/TEST_SPONSOROWANY__Prohormony_od_X_pomp__RELACJA_nuras

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Takie małe czary, że zaraz będzie 6 tydzień testu, a my chooya wiemy, czy te ph działają, bo takie efekty po 6 tygodniach, to ja na offie notuję.

Wrzuć foty po tym ph, żeby było widać, czy w ogóle to coś dało.
Pisz częściej, jak odczucia na cyklu itd.

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 346 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2901
bo takie efekty po 6 tygodniach, to ja na offie notuję.

dobrze by bylo jakbys na on cokolwiek notowal...

Agorivin Depot

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Jeżeli siedzisz tu, żeby po prowokować innych, to wypjerdalaj na bravo.pl, cebulaku
A jak masz problemy z dojrzewaniem, to nie włączaj kompa.


Takie tam rady, albo jak pisze nuras, małe czary

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
chyba go nie zrozumiales havok..

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
a pisal ze skutkow ubocznych brak po tych ph
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
panowie skutkow ubocznych nie odczuwam,zdjecia jak najbardziej musze wrzucic troszke mam zapiete ale wrzuce obiecuje,6 tygod jak mowicie moze i na ofie tak macie ja tam pisze jak odczulem i co sie ruszylo szalu nie ma ale moim zdaniem sylwetka na plus caly
i co wazne nie wiem czy doczytaliscie ale sila ladnie poszla a co za tym idzie tylko 1kg do przodu

Zmieniony przez - nuras w dniu 2012-03-09 22:33:30

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
z mojej strony to nie do Ciebie tylko do HaVoK89,w sumie slaba relacja ale chlop opisuje jak jest a nie bajki pisze ma racje nikt nie pyta to co ma glupoty pisac tylko powinienes zdjecia dac bo to najwazniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
bez przesady ale kazdy notuje dobre wyniki z ph od x-pompa a on pisze ze nic nie czuje, moim zdaniem nie przylozyl sie do tego i ma efekty, znam ludzi co na suplach typu napalm,jack3d robią po 4-5miesa i po 15kg na ławie i wygladają o niebo lepiej niż pare tyg temu ale zobaczymy jak doda zdjecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
najwyrazniej nie jestem w tej samej klasie co ci goscie ktorzy jada na przed treningowkach i maja takie wyniki to ciekawe jak by na koksie lecieli dopiero by byl ogien ale co tam nie ma co negowac skoro maja takie wyniki
jak sie wyrobie nie obiecuje to wrzuce dzis foto

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
.

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 pytania o antka i inse

Następny temat

pierwszy cykl epi -redukcja prosze o pomoc

WHEY premium