SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

http://www.sfd.pl/TEST_SPONSOROWANY__Prohormony_od_X_pomp__RELACJA_nuras

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
Jaki Animal przeciez większość pewnie na tym forum targa więcej!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3727
^
jeżeli nie załapałeś ironii i szydery w moim poprzednim poście to nie wróże ci świetlanej przyszłości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9064 Napisanych postów 82761 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699957
X-pomp jak będziesz się wybierał do kato to daj znać
zaprowadzę Cię do poważnej siłowni ,gdzie trenują prawdziwi mężczyźni nie cjpki w klapeczkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
ok dzięki na pewno dam znać !!!!
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29693 Napisanych postów 63052 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 903045
czy tylko ja zauwazylem ze sqrwiello ma jakies dziwne problemy ze soba i wypisuje jakies bzdury i czepia sie kazdego testujacego jak i sponsora?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
nuras, mógłbyś przybliżyć specyfike środków, które przyjmujesz? Chodzi mi o skład (tylko prosze, nie przepisuj z etykiety związku chemicznego, podaj nazwy handlowe). Interesuje mnie też działanie (oczekiwane, za wcześnie na Twoje wnioski) : blok, wątroba, retencja wody, duże / małe przyrosty masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
nom widze panowie ze jestescie juz birzej mnie bo katowioce to okolo 50km :) co do silki Radka naprawde polecam gdybym tam mieszkal napewno bym uczeszczal do niego ,najlepsze jest ze pietro wyzej nad jego silka jest nastepna konkurencja i karnet za 65zl:) czyli polowe ale nie wiem jak tam bo nie bylem.
Co do srodkow na dzien dzisiejszy cos dziala albo sobie wmawiam ale delikatnie mysle ze mimo nie ma jakiegos szalu na wazdzee i sile to cos z moja postura sie dzieje chyba:)
Dodam tez z odczuc moich ze jak bym nie trzymal diety zapietej na 95% to napewno waga byla by juz wieksza ale coz z tego ze pociagło by nie poytrzebnego swinstwa
Po niecalych dwuch tygod wczoraj tylko sobie pozwolilem i zalalem pałe po dwuch gdz imprezy poleciala mi krew z nosa co zdazylo mi sie dwa razy w zyciu przyczyna szczeze wali mnie to:)
cCo do srodka KRONIC AF KTORY obecnie szamie napewno nie ma zadnej retencji nic!
Dzis trening odpuszczam regeneracja po wczoraj:)
!!! dodam ze iz dieta treningi itp to 5 razy w tygod tyle co jestem na silce:) po cwiczeniach silowych zawsze jest 10 min bierznia a bedzie 20min za nie dlugo tez to ma wplyw:)
oslonki hepatil sporadycznie ale bedzie od pon regularnie i do tego oslonka jakas
Co to mialem jeszcze skrobnac??? aa
Wczoraj byl trening klatka
wyciskanie na skosie hantle 4 razy po 10-12
rozpietki na skosie 4 razy 10
wyciskanie na skosie sztanga 4 razy 6-10
wyciskanie sztanga na lawce glowa w dół 4 razy 8-12
Triceps
wyciskanie francuskie na linkach 4 8-12
wyprosty na wyciagu z prostym gryfem 4 8-12
Cyyba wszystko:) w wtorek bedzie rowne 2 tygod wiec postaram sie o foty bedzie z tym problem ale postaram sie:) jak co walcie smialo

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
Amógłbyś napisać coś o produktach? Interesuje mnie skład i ciężko mi się czegokolwiek dowiedzieć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
2a-3a-epithio-17-amethyl-5a-androstan-17b-ol 15mg
17a-hydroxy-2a,,17b-dimethyl-5a-androstan-3one-azine 15mg
tyle co ci moge pomoc sam nic nie wiem na temat tych srodkow szukalem w necie ale nie znalazlem:)

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202737
Methylepitiostanol ( epi ) + Dymethazyna ( d-zine )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 pytania o antka i inse

Następny temat

pierwszy cykl epi -redukcja prosze o pomoc

WHEY premium