SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hst bez malych grup?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 353
Oj widze ze malo wiesz od podszewki jak to sie wszystko odbywa sila miesnia jest zalezna od przekroju poprzecznego miesnia czyli im wiekszy tym wieksza a nie od masy wiadomo ze im wiekszy przekroj tym wieksza masa i od sily skurczu od strony ukladu nerwowego.
Jest więc zależna od masy - lecz tylko tej "efektywnej" - więc tych tkanek, które są w stanie wytworzyć jakieś tam napięcie (a więc tk. mięśniowa). I do tego nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi - nie napisałem, że siła się nie zwiększa, tylko że nie jest konieczna do wzrostu mięśni.

A wzor ktory napisales ma sie do tego jak piernik do wiatraka.I mozna jedynie z niego wnioskowac ze im wiekszej masie nadasz wieksze przyspieszenie tym uzyskasz wiesza sile
Wzór napisałem pół żartem pół serio - stąd zresztą buźka na końcu mojej pierwszej wypowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
A to soroweczka No i teraz sie rozumiemy i wszystko jasne.Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5107
No OK, możesz wierzyć lub nie. Dla mnie to przekonywujące. Zresztą to nie tylko jego opinia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Widac z tego ze nie masz swojej opini tylko slepo wierzysz innym.Ale jak dla mnie nawet mozesz wogole nie podnosic ciezarkow tylko je trzymac w rece skoro Ci z tym dobrze.Twoja sprawa.Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Wodyn ma dziwne podejscie do treningow.
Pisze madrze nie mowie ale nie wiem czy poprostu nie obiera tego co chce powiedziec w madre fachowe slowa.czy jego rady sie sprawdzaja???
Trzeba zapytac innych co je stosuja.
Ja tego nie robie i chyba tak zostanie.

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5107
Nie jestem fachowcem, trudno więc, żebym wysuwał własne teorie na ten temat lub chociaż starał się dowodzić ich zasadności. Jednak ilekroć zakładałem możliwie największy ciężar dla zamierzonej ilości powtórzeń, to pamiętam, że prz 10-12 powtórzeniach czułem też zmęczenie w czworobocznym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Przyczyna jest prosta i bardzo klarowna.Zakladasz za duzy ciezar ktory uniemozliwia Ci zrobic po prostu czysto technicznie cwiczenie i zaczynaja sie angazowanc mocniejsze miesnie czworoboczne ktore w tym cwiczeniu i tak zawsze torche biora udzial.To powodzenie tego cwiczenia glownie zalezy od techniki a nie od ciezaru i jest jednym z najbardziej technicznych cwieczen.Jak czasami na silowni widze jak ludzie robia to cwiczenie to plakac mi sie chce po prostu.Cwicza wszystkie meisnie oprocz tego co trzeba.Nie mowie ze Ty tak robisz ale w momencie jak zaczynasz czuc za bardzo czworoboki tzn ze biezesz za duzy ciezar i technika zaczyna kulec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5107
Może masz rację. Dawno nie robiłem klasycznych wznosów. Jednak myślę, że forma postulowana przez Wodyna też przyniesie efekty, bo ma swoich zwolenników, niekoniecznie ślepo zapatrzonych w to, co on pisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Wlasnie to co pisze Piorunos powyzej jest najczesciej przyczyna odstajacych partii miesniowych.
bardziej doswiadczeni wiedza ze trzeba wykonywac cwiczenia z maksymalnym ciezare...ale takim by utrzymac poprawna technike.
o to wlasnie w tym wszystkim chodzi by nie gonic za ciezarem to sport dla cierpliwych wszystko przychodzi z czasem.
Wodyn nie mowie ze pisze ******ly ale ludzie zle go interpretuja i nie zauwazaja ze wszystko idzie do przodu z technika wyk cwiczen

Zmieniony przez - Zambo19 w dniu 2008-01-04 21:52:34

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5107
OK
A co sadzicie o kreatynie na HST? Jakie mieliscie efekty?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozgrzewka przy hst

Następny temat

HST na nowy rok- oceńcie

WHEY premium