SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

glucosamin hi teca czy kolagen olimpu

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Jak dla mnie aktualnie najlepsza oferta jezeli idzie o glukozamine to jest HiTec N. Mam nadzieje, ze Olimp nie zawiedzie moich oczekiwan i wskoczy na fotel lidera po podaniu cenki, tak jak to sie malo w innych rodzajach supli...
Kiedy bedzie wreszcie ta cena? wrrrrr

Szukasz taniego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL by Lalka. Gorąco polecam! Mój nr. 1
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki
Michał G. "GÓRAL" https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=100334 my foto:)
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. >>> Doradca w Suplementacji <<<

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W TV teraz reklamuje polaczeniue glukozaminy z czyms (nie pamietam dokladnie)...ten srodek za 262 musi byc bardzo dobra sprawa ale cena to jest ostre przegiecie...lepiej w to miejsce wziasc jak mowi Kanar kolagen i glukozamine i za te cene kupisz tego pare opakowan...


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
rzeczywiscie jak na razie najlepszym(czyt. najtanszym) wyborem bedzie HITec ze swoja glukozamina
Cool - srodek za 262zl to wcale nie musi byc swietna sprawa
A reklamowany w telewizji jest bodajze AthroStop (ale nie jestem pewien)

Jestem nikim - z tego poziomu samooceny nizej spasc nie moge wiec moze byc tylko lepiej.
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O wlasnie o tym mowie...i jak podawali sklad to tez moze byc ok tylko ciekawe jak z cena !?


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
cool

Kosztuje jekieś 20 pare zł/opak
ale nie wiem ile tabl i jakie dawki

Cieżk coś konkretnego o tym na necie znaleźć


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
czy olimp podal juz cene glukozaminy? bo wczoraj mowili ze dzis juz bedzie wiadomo co i jak...

Cool ten stack napewno jest dobry ale cena podobno juz nie taka super:) temu lepiej kupic sama glukozamine albo stack UN...

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Co do kojarzenia glukozaminy i chondroityny w jednym produkcie to była już dyskusja... Wtedy pisałem, że zdania fachowców są tutaj podzielone. W pewnych przypadkach bowiem, ważny jest nie tyle całkowity poziom glukozaminy i chondroityny, co odpowiednie proporcje pomiędzy tymi dwoma substancjami. Dla tego, prawdopodobnie korzystniejsze są oddzielne preparaty, bo wtedy można precyzyjnie manipulować proporcjami.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
ale polaczenie dwoch tych skladnikow razem w proporcji 500mg glukosaminy na 400mg chondroityny ma kapsolke raczej niemoze zaszkodzic tylko ewentualnie obnizyc dzialanie tego preparatu ??



NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1059 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13068
dobra jestem już w posiadaniu Glukaminozy z Hi teca. Jak najlepiej dawkować(ilość, pora dnia) i w jakich porach smarować sie maścią roizgrzewającą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
No i po co ten hitec teraz moglbys kupic olimpa w lepszej cenie

2x dziennie po 1 kaps po posilkach
Masca smaruj sie przed treningiem


**********************
Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile TT

Następny temat

Jak w Koncu z tym TT ?? do Znawcow

WHEY premium