SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile TT

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26327
Witam! Mam pytanko chce spróbować po raz pierwsz Tribulusa,czy wystarczy mi na jeden cyklik 1 opak.(40x3szt/dzień)czy przy mojej wadze to będzie zbyt mała dawka?
Czy moge spodziewać się podobnych efektów siłowych jak przy suplementacji kreatyną?Dodam jeszcze że z dietą nie najgorzej, a z supli mam jeszcze BCAA Trecka i Matrixa Olimpu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26327
No dobra dam jakoś finansowo rade i kupie jeno i drugie,ale ZMA tylko do cyklu TT chociaż wim że ZMA nie powinno się przyjmować cyklicznie tylko cały czas.NO i naprawde jestem ciekaw efektów,bo o kreatynie moge powiedzieć dużo,w całej mojej "karierze" zrobiłem już chyba z 10 cykli!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
bierz 3*dziennie po jednym kabsie przez 6-8 tyg.
efekty sa uzaleznione od wielu czynnikow, wiec nic konkretnego nie powiemy... ale z racji na twoj wiek powinno byc ok ale zadbaj o diete, ktora jest przeciez podstawa sukcesu



**********************
Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "

Zmieniony przez - anar w dniu 2003-10-25 22:16:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1500mg czyli 3 kapsy to mala dawka ale lepszy rydz niz nic...kreatyna dziala inaczej choc pewnie sila CI takze pojdzie...wszystko zalezy od wieku...


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
dokladnie wiek masz odpowiedni to i efekty beda ladne ale jedno opakowanie to za malo z 3 opak. by bylo dobrze miec jak nii wiecej zwlaszcz czy bys zwiekszal dawki tt...
co do bcaa to bierz przed treningiem a bialeczko na noc oraz po treningu...oraz tyle ile brakuje ogolnie w diecie)

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Ja uważam, że dawka 1500mg jest wystarczająca. Proponowałbym jednak przedłużyć cykl do 8 tygodni.

Moderator w dziale OLIMP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dawka ok. proponowałbym dołożyć ZMA

www.wiejski.tuning.prv.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Strong ZMA zawsze sie przyda dolozyc na noc...na lepszy sen a antykatabolik ma BCAA z treka.


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26327
Dzięki za odpowiedzi,niestety sogów nie dam bo nie ma abonamentu.
Myśle że kupie 2 paczki i zapodam 6tyg.x4kapsy dzień.No może kupie jeszcze ZMA,ale narazie wydaje mi się że tą kase lepiej wydać na BCAA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
ja bym jednak do cyklu kupil ZMA (w koncu chodzi o podniesienie testosteronu!)
ale ZMA i BCAA to zupelnie inne suple z innym dzialaniem, wiec nie ma co porownywac


**********************
Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26327
O.K. tylko wycztałem że tak naprawde ZMA ma minimalny wpływ na poziom teścia w organiżmie,choć ma kilka innych zalet.Poza tym wcale nie jest takie tanie jak na minerałki,dlatego wole kupić więcej BCCA i brać cały rok(szczególnie jako antykataboloik do aerobów)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
no nie wiem czy bcaa tobie taniej wyjdzie ,tym bardziej jezeli chcesz brac caly rok...napisz jeszcze jak chcesz je brac bo zawsze mozesz oszczednie i brac tylko w dni treningowe...
ale do cyklu bym zrobil jak mowi Anar czyli bym dodal zma ,sam tak robilem i uwazam ze zma dzialanie czuje sie baaardzo szybko :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aspiryna - spalanie tłuszczu

Następny temat

glucosamin hi teca czy kolagen olimpu

WHEY premium