SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

glucosamin hi teca czy kolagen olimpu

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Juz ja wiem kiedy zrobic looz teraz wale mase wiec nie bede folgowac...poza tym przechodzi sam...


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Bim, przypomnę, że OLIMP dostał tą samą nagrodę - "Złoty Lek" - za Karnitynę i Osteoblock.
Glukozamina Olimpa będzie chyba już w tym tygodniu!...

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
czekam na cene.

Jestem nikim - z tego poziomu samooceny nizej spasc nie moge wiec moze byc tylko lepiej.
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1059 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13068
więc doszliśmy do tego, że glukozamina będzie lepszym rozwiązaniem. Pozostaje jedynie kwestia optymalnego dawkowania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1059 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13068
Glucosamina Plus Ekstra Strong

Skład:

- siarczan glukozaminy 2KCl,
- siarczan chondroityny,
- kapsułka (żelatyna),
- wypełniacz (celuloza),
- środek antyadhezyjny

Dzienna dawka, czyli 3 kapsułki zawiera:

- Siarczan glukozaminy 2KCl - 1500 mg
- Siarczan chondroityny - 1200 mg


Właściwe organizmowi składniki glukozaminy i siarczanu chondroityny występują we wszystkich jego ważnych tkankach, nawet w naczyniach krwionośnych i zastawkach serca. Jednak ich główne zadanie polega na budowie i utrzymaniu w zdrowiu struktur tkanki aparatu ruchowego: substancje te są nastawione na dostarczanie wystarczającej ilości mazi stawowej do tkanki łącznej, więzadeł, ścięgien, kości i zdrowych stawów.

Bóle, zapalenia i przeciążenia pleców, stawów i ścięgien nie muszą się pojawiać. Uszkodzenia aparatu ruchu powstają w procesie starzenia i ścierania (zwyrodnieniowe choroby stawów jak artroza czy wypadanie dysku) albo ze źle wyleczonych uszkodzeń (zerwane więzadła, torebki stawowe itp.). Naturalne składniki glukozaminy i chondroityny pomagają organizmowi w samoleczeniu. Glukozamina jest np. ważnym składnikiem mazi stawowej, gdy organizm nie dysponuje wystarczającą ilością glukozaminy, maź staje się rzadsza i bardziej wodnista, stawy nie są wystarczająco „smarowane” i są bardziej podatne na wyeksploatowanie i uszkodzenia. Inne „elementy cierne” naszego układu kostnego jak krążki międzykręgowe (dyski) podlegają podobnym procesom. Z Glukozaminy Plus Ekstra Mocną nasz organizm otrzymuje te ważne substancje w wystarczającej ilości i sam może „naprawić” uszkodzone struktury tkanek – nawet przy dużych uszkodzeniach kojąca poprawa jest odczuwalna zazwyczaj już po 6 – 8 tygodniach.

Stosowanie

Przyjmować 3 razy dziennie po 1 kapsułce popijając ok. 250 ml wody. Chociaż te właściwe organizmowi substancje nie mają działania ubocznego, należ dawkować je właściwie. Efekty działania są odczuwalne po kilku tygodniach (zazwyczaj po 6 do 8).

Zawartość opakowania - 90 kapsułek

Cena: 262 zł

żródło: www.topfitness.com.pl


zastanawia mnie ta wysoka cena prduktu, czym on się różni od produktów wydanych przez Olimpa czy Hi-teca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
za drogi srodek
w tym przypadku postawilbym na najtansza glukozamine i kolagen
oraz w zaleznosci od urazu - jeden z zeli niesterydowych przeciwzapalnych i rozgrzewajacych okolice stawu
musisz takze wziasc pod uwage - to - ze przyczyna bolu/dyskomfortu moze nie lezec w stawach barkowych a np w schorzeniach nerwowych lub kregoslupa
tak wiec jesli masz np skolioze lub od jakiegos czasu siedzisz nieergonomicznie przed komputerem i zaczales odczuwac swego rodzaju dyskomfort lub bole stawow - pamietaj ze to tez moze byc przyczyna

a jesli chcesz wydac troche grosza i ienie zawiesc - polecam mrm joint performance
pozdrawiam

Jestem nikim - z tego poziomu samooceny nizej spasc nie moge wiec moze byc tylko lepiej.
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
optymalna dawka dzienna to 1500mg
nadal jednak oponuje za polaczeniem kolagenu i glukozaminy i lekow przeciwzapalnych (w zaleznosci od schorzenia oczywiscie) w postaci zelu/masci/aerosolu oraz stackow na stawy - czyli polaczen wielu srodkow - oraz trening z umiarkowanymi ciezarami
wszystko zalezy jednak od schorzenia - i najepierw nalezy sie udac do lekarza
pozdrawiam

Jestem nikim - z tego poziomu samooceny nizej spasc nie moge wiec moze byc tylko lepiej.
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1059 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13068
wątpie żeby ten ból był powodowany przez kregosłup czy coś bo zaczeło mi łupać po piątkowym treningu barków(zabardzo je nadwyrężyłem) i dziś wykonałem trening klatki i trica bez wiekszych problemów i z normalnym dla mnie obciązeniem(w ostatnich seriach na prostej ból dał sie lekko odczuć). Wszystkie ćwiczenia które w jaki kolwiek sposób obciążały bark starałem sie odciążać najszerszym.

Z tego co zauważyłem to ciekawą ofertą wydaje sie glucosamine 900 z treca:

60 kaps. 29zł
120 kaps. 55zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
pamietaj ze z obrecza barkowa nie ma zartow
podstawa beda tutaj porzadne rozgrzewki oraz polecam zaopatrzyc sie w preparat np DeepHeat - do rozgrzewania Koszt niewielki - bo okolo 20zl/150ml (to aerosol - latwiejszy w uzyciu - jest takze masc - tansza - ale aerosol lato wsie rozprowazda i nie trzeba budzic sobie rak ) a efekt znakomity.
Pmaiteaj takze o porzadnym rozgrzewaniu stawow w mechaniczny sposob - tak wiec wszelkie ruchy okrezne i wymachy ramionami - wiele powtorzen tak abys poczul swietne rozgrzanie (z deep heatem to ni bedzie trudne)
Takze masc Fastum bedzie odpowiednia

Jednak najwazniejsza rzecz Najpierw do lekarza radze Ci sie udac...niestety z barkami radze uwazac - podobniejak z lokciami i nadgarstkami - zle wyleczone potrafia dlugo dawac o sobie znac
wiem cos o tym ...niestety.
A wazne aby poznac przyczyne bolu - bo o ile pierwsze stadium - zazwyczaj zapalenie - jest jeszce nie tak grozne (co nie oznacza ze nie nalezy go bagatelizowac - wrecz przeciwnie !) to juz nastepne nie sa mile a jesli pewego dnia obudzisz sie w nocy z bolu to zobaczysz o czym mowie
postraszylem troche ale uwazam ze warto
warto zarowno poznac przyczyne bolu jak i skutecznie z nai powalczyc - pozniej zaprocentuje
pozdrawiam

Jestem nikim - z tego poziomu samooceny nizej spasc nie moge wiec moze byc tylko lepiej.
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Co do treca - owszem jest bardzo ok - za ta cene tym bardziej
Przy tej dawce/tabletke - mniejsze opakowanie starczy na miesiac supelmentacji

Jesli wyjdzie Olimp - mam nadzieje ze cena bedzie ok bo za niedlugo sam zaczynam walke i przyda sie jakas tania glukozamina dla profilaktyki pozabiegowej

Jestem nikim - z tego poziomu samooceny nizej spasc nie moge wiec moze byc tylko lepiej.
Doradca w dziale Alternatywna Droga.

Zmieniony przez - kanarek w dniu 2003-10-28 00:44:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile TT

Następny temat

Jak w Koncu z tym TT ?? do Znawcow

WHEY premium