SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainer 737 dalczego kupilem-test str 6

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 668 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8805
tez jem gainera 2 z vitala i jest ok mowisz ze gainer 1 taka lipa? w sumie malo bialka ale myslalem kupic go 10kg za ok 150zl i uzywac zamiast carbo po treningu wyniesie mnie taniej niz kazde carbo a jednak bialka jest ok 13% wiec sie oplaca dodatkowo dorzucic ostrowie i juz mamy wiecej bialka i spoko gainera

brak podpisu z powodow technicznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ale co ten gainer 737 zaszkodzi ze nie warto go kupowac czy jak? mam duzo treningow i musze cos wiecej jesc wegli bo na ujemnym bilansie raczej jade ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12869
Ja zeżarłem 1,5 kg i nie zaszkodził mi, żadnych zołądkowych skutków ubocznych. Co więcej w połączeniu z kreatynką, ostrowią i dekstrozą dawał widoczne efekty. Ale drugi raz go chyba nie zapodam bo smak wstrętny - kupie Vitalmax 1 albo gainbolic + ostrowie albo po prostu malto kukurydziane za 8 zł/kg (tylko nie wiem gdzie bo na allegro strach!!) + ostrowie i bedzie git. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
Gainer 737 w skrócie.
+
Cena
Smak (kwestia indywidualna)

-
Jakość
Słaba rozpuszczalność
Jakość biała ( z deklarowanego 30%, większość to zapewne białko pszenne)

Zmieniony przez - Twilq w dniu 2006-03-13 13:34:11

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
MeGaNiK - zgadzam sie gainer 1 zamiast carbo dobra rzecz. Z ostrowia tez moz bylby ok. Ale to juz nie lepiej Ostrowie +maltodekstryne?
soltys88 - jak chcesz carbo to lepiej juz carbo bo ten gainer 737 ma duzo bialka.
Bezczel - ja zezarlem 3 kg i tez mysle o nim pozytywnie, jak za taka cene to naprawde pozytywnie! Ale jak sie ma na gainera 2 to nie warto. Co do malto wp[isz w wyszukiawrce jest tu na forum koles ktory sprzedaje, czy dobra ? nie wiem nie bralem. Ja juz gainerow przejadlem z 40 kg jak nie wiecej :) mi juz starczy, czas na bilansowanie diety tak zeby wiecej bialkiem sie odpychac bo z zaspokojeniem wegli i czasem na posilki nie mam problemu. Tylko na noc mi sie twarogu nie chce wsuwac wiec bialeczko kupuje tym bardzije ze wychodzi taniej niz twarog!
A i jeszcze jedno, gainbolic uwazam truskawkowy za obrzydliwy. Waniliowy ok. A gainer 737 truskawkowy najpierw mi nie smakowal a potem naprawde polubilem, chociaz ten smak naprawde nie mial nic wspolnego z truskawka!!!

Twilq - jak ktos mi mowi ze rozpuszczalnosc czy efekty zoladkowe po tym gainerze mial nie tak to ja nie wiem w cyzm on go rozpuszcza i jak bierze 200 g na raz? Ja z kim bym nie gadal to slyszalem dopiero 2 takie opinie, zreszta zajrzyjcie na moj test na stronie 6 tego posta, walnalem 100 g gainera 737 na pusty zoladek rano i gladziutko przeszedl bez zadnych sensacji a po activitie to z kibal nie szchodzielm po 50 g na czczo po miesiacu picia gdzie powinienem byc przyzwycajony. A rozpuszczalnosc mial imo bardzo dobra

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 398 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4529
Zgadza się. Dziś się dowiadywałem. Białko pszeniczne + cukry proste. Ja zapodam chyba Whey Mass Gain HiTeca 3000gr. za ok. 100 zł z wysyłką albo Monster Mass BioGENIXA 3000gr. za nieco ponad 100zł. W Vitalu jedynce zbyt mało białka jak dla mnie.

(L)-To My

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
w vitalu 2 ok z bialkiem jest. Przejadlem w zyciu chyba z 50 kg gainerow ( w tym 2 pcuhy po 10 kg wlasnie teog i jedna mala) i naprawde moim zdnaiem to fajny gainer. Nie polecam zadnych tanich ani niskobialkowych (gainer 1 , gaibolic, gainer 737) chyba ze jako carbo potreningow/przedtreningowo. Jako zastapienei poslkow zgodnie z dieta to tlyko takei 30% bialka conajmniej. Bo niby zgodnie z dieta zastepowalem np gainboliciem jeden posilek ( a w innym zwikszylem bialko) ale co to za posilek 15% bialka?

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Co do vitalmaxu 2 - to czy przyjmowanie 100g tego gainera można także porównac ze stałą suplementacją kreatyną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Kogaion - pytanie numer jeden sklonowali cie? bo amm wrazenie ze jestes wszedzie :D Bez urazy tak jakos ostatnio mam ze gdzie nei zajrze to ty :D

No co ty przeciez w 100 gramach on ma 0.1 g kretki :D Nawet wazac 50 kg musialbys zazywac 1.5 g kretki przy stalej suplementacji (0.03g /kg) co zonacza jedzenie 1,5 kg gainera dziennie :D dasz rade :D?

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
omg, przepraszam - musiało mi się cos pomieszać jak widać. Myślałem, że więcej miał on tej kreatyny głupi ja, hehe

OOT: Nie sklonowali, konwencja genewska zabrania No chyba, że jakiś prototyp z Rosji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w doborze odżywek

Następny temat

Kreatyna plus????

WHEY premium