SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainer 737 dalczego kupilem-test str 6

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
no ze Gochan to tez wiem ale rezygnujesz jednak z kurczaka, indyka ,wolowiny , drobiu i akurat nie ma w tym tluszczu za duzo wiadomo ze jak sie chce to mozna nawet w tym przypaku przestrzegac dobrej diety jednak jedzac mieso jest latwiej takie przynajmniej moje zdanie

-- masza absolutna racje, ale kwestia przyzwyczajenia, jak widzisz bialko rozpisalem sobie bez poblemu w diecie, a te wegle to jzu na sile


P.S. Dlaczego nie jesz miesa skoro wczesniej jadles chodzi mi co mialo na to glowny wplyw

-- nie jem juz ponad 5 lat, czyli mialem co kolo 16-17 lat, nie chcialem go jesc juz jak mialem 12-14 ale mi starzy zabranialia,a wkoncu sie uparlem. Nie smakowale mi mieso, nie lubilem, wyjatkiem byly moze z 3 potrawy (fasolka po bretonsku, leczo i rosolek). Poczatkowo bylo to tylko nie lubieni, nadal jadlem np. zupy gotowane na miesie ale nie jadlem miesa bo nie lubilem. Z czasem uznalem ze szkoda mi zwierzatek i nawet nic co zawiera tluszcze zwierzece nie bede jadl ani nosil skorzanych rzeczy. Z wiekiem mi sie poprawilo, nadal lubie zwierzatka, ale zdaje sobie sprawe ze niektorych produktow ze skory, czy tez jedzenia ktore zawiera np. zelatyne nie ma po co unkac bo albo sie nie da albo sie to mija z celem (kolagen sie przydaje, nawet niewiele w tym sporcie, wiec galaretki co drugi dzien:). Mowiac inaczej umiar we wszytskim, zaczalem tez interesowac sie naukowa strona wegetarianizmu i gdyby okazalo sie ze jest on faktycznie nie zdrowy, pewnie bym stwierdzil ze zdrowie ludzkie (czytaj moje :) jest wazniejsze, ale wrecz przeciwnie, jest wiele dowdow na to ze bede zdrowszy i dluzej zyl, a wiekszosc argumentow przeciwnikow jest bez sensu w swietle badan a poza tym przyzwyczailem sie juz do takiej diety i moja dziewczyna tez jest wegetarinaka, wiec jedynie moj pies je u nas mieso :) Nie planuje nic zmieniac, tak juz chyba zostanie do konca mych dni :)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
No spoko poprostu interesowalo mnie jak to sie zaczelo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
totez opisalem, kazdy ma swoje zajawki, pozatym silownia nie jest dal mnie priorytetem, raczej dodatkiem do judo, lubie jak mi miesnie i sila rosnie, ale teraz np miesiac juz nie cwicze i nie trzymam diety, widze spadki.... to znowu dieta, treningi, potem suple, nadrobie torche ponad pozio ktory mialem i zwnou skupiam sie na judo (wczesniej na siatce i karate)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
No kazdy ma swoje cele

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2005-11-21 17:51:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 895 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18551
Sorry banan źle przeczytałem przyznaje się do błędu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8087
Kupiłem jedno opakowanie do testów tego gainera 737 i powiem że troche mnie zamurowało, spodziewałem się za tą cene naprawde szitu a tu miła niespodzianka:A co do gainera 737 miałem truskawke.
Smak-to chyba jej jedyny minus,coś jak woda z mąką,truskawka to raczej nie
jest, jak ktoś jadł 3 D protein to wie jaki ma smak pszenica, ale da się
przyzwyczaic.
Rozpuszczalnośc- rewelacyjna, kilka ruchów szejkerem i wszystko rozpuszczone , to mój Ultra Mass (Kaizena) jeśli chodzi o rozpuszczalnośc zostaje daleko
w tyle.
efekty żołądkowe (gazy itp.)- absolutnie żadnych.
Podsumowanie- jak ktoś jest ograniczony finansowo, i nie jest wybredny
jeśli chodzi o smak to jak najbardziej polecam! Nie polecam tym co
próbowali 3 D protein z (Treca) i im ta odżywka nie przypasowała, to
nawet niech nie kupują 737 bo obie odżywki mają smak zbliżony.Białko
z pszenicy ma specyficzny smak i nie każdemu może ten smak przypasowac. Ale
nie jest źle.Pozdrawiam.

Doctor Y

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29368 Napisanych postów 62831 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902143
a ja mam zupelnie inne zdanie.dzisiaj wypilem(z trudem)pierwasza porcje super gainera 737 smak toffi(mozliwe).pierwsze wrazenie po otwarciu woreczka-brak zapachu!pomyslalem trudno i przystąpilem do mieszania...pierwsze dobre wrazenie-niezle sie miesza-i ostatnie!!!zacząłem picsmak troche taki jak niedoslodzone surwe ciasto na naleśniki zadnego tofi nie czulem,nie przypomina to smakiem i konsystencja żadnego gainera jakiego w zyciu wypilem!-z trudem podołełam tej cudownej mieszancepo tej wątpliwej przyjemnosci postanowilem dokladnie przyjrzeć sie skladowi.szczególnie zainteresowaly mnie pierwsze pozycje skladu:
suszona serwatka jak sie domyslam glówne zródło bialka i węgli w tym produkcie.mowiąc jasno ten gainer to serwatka w proszku z dodatkiem pszenicy i sladowych ilosci maltodekstryny(to wyjasnia niską cenę produktu)!!!w skladzie nie dopatrzylem sie bialka serwatkowego co utwierdza mnie w przekonaniu ze w tym gainerze wiekszosc bialka pochodzi z suszonej serwatki(10%bialka 80%laktozy i trochę tłuszczu-grosze na allegro!mozna sie tez szybko domyslec ze węgle w "boingu737"to laktoza w wiekszosci!opis składu jest to prosty chwyt marketingowy a mianowicie piszac ze jest to serwatka nie musza pisac ze produkt zawiera nic nie wartą laktoze a takze slabo zorientowani w temacie nowicjusze czytajac sklad suszoną sarwatkę odbiorą jako dobrej jakosci bialko!producent nie klamie pisząc wszystki zalety tego gainera tylko sprytnie omija smutną prawde dotyczącą tej odrzywki!mysle ze tym opisem rozwialem watpliwosci co do jakości tej odrzywki i udowodnilem czemu ten gainer jest tak tani!szkoda tylko zeby sie o tym dowiedziec musialem wyrzucić niecale 9pln w błoto!!!nie powtorzcie mojego blędu i nie kupujcie tego nic nie wartego bubla!!!a przedemną jeszcze 400g tego syfumoze wypije a jak sie nie uda to zostawie w ubikacji pod zamkniętą klapą muszli klozetowej i niech jej idzie na zdrowiezycze powodzenia wszystkim śmialkom ktorzy zamierzaja "tego" sprobowac niech masa bedzie z wami!!!

pozdrawiam wszystkich rozsądnych czytelników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Mumin222 - hmmm niekt nie twierdzil ze za ta cene to bedzie gainer o super skladzie, wyjasnilem dokladnie dlaczego warto a dlaczego nie go kupic, jakosc to nie jest napewno argument do kupna tego gainera tylko cena, smak tez nie jest tu argumentem za. Tak wiec tego sie akurat spodziewalem, pozostale argumenty pozostaja bez zmian, zaskoczyle mnie tylko tym ze wogole nie ma bialka serwatkowego. Chyba jutro do nich zadzownie i zapytam.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29368 Napisanych postów 62831 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902143
bialko serwatkowe jest ale tylko w tej serwatce w proszku.nie ma dodatku WPC a przynajmniej nic o tym w skladzie nie pisza.mysle ze ten gainer nie jest wart swojej ceny.lepiej dozucic pare zlotych i kupic vitala 1 gain bolica6000(obecnie jem i jestem zadowolony a cena jest super)albo masaXXL ale ten juz nieco drozszy-oczywiscie wszystki te produkty sa z nizszej polki ale w przystepnej cenie i w miare dobrym skladzie.stosunek ceny do jakosci jest tu jak najbardziej ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
mzoesz sklad przepisac dokladnie tu (aminokwasow i procentow bialka nie musisz, to podal producent) ale jakbys mogl przepisac to z czego sie sklada to ebde wdzieczny.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w doborze odżywek

Następny temat

Kreatyna plus????

WHEY premium