SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainer 737 dalczego kupilem-test str 6

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko BPL, mam dietę kulturystyczną, chociaż czasami mam ochotę na jakąś parówę :), a gainera wypiłbym czasami, jako zastępnik posiłku np. jak trzeba szybko gdziś isc, a kasza nie jest ugotowana, albo gdy jestem poza domem, to bym zabrał sobie rozrobiony w buteleczce, nie zawsze można zjeśc, a butelkę wychylić to chwila :) (to jak z browarem na budowie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
No ja tez kumam o co Ci chodzi ale pod pojeciam dieta ja mam na mysli dieta kulturystyczna a nie zwykla jak przecietny czlowiek a wiec nie parowki czy kielbasy wiadomo ze jak ma jesc taki posilek to juz lepiej gainera


A sog nie wszedl

-- pokazalo mi ze juz oddawalem na Ciebie glos wiec nie wejdze chyab:( Ja tez mam na mysli diete kulturystyczna, ale wiadomo jak jest, nikt z nas nie jest profesjonalnym kulturysta, prawie niekt nie jedzie tylko na ryzu i kurczaku, i czasami z powodu, kosztow lub ulubionych potraw ktorys posilek jest wlasnie taki. pomimo diety kulturystycznej, sam jem np. sos do spagetti bo nie daje rady bez niego wsunac 250g makaronu na raz, wiec wiaodmo, inny moze zjesc kielbase lub parowke bo ma juz dosc np. bialego ser w ktoryms posilku.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
bez sensu, po co na raz jesc ćwierć kg makaronu; lepiej rozlozyc na 2 razy i wyjdzie to o wiele efektywniej
o megabolu i ich produktach wypowiadalem sie w podobnym temacie...wiec sie nie bede powtarzal

i do kogos kto pisal, o tych kurczakach, o tym ze w bialym serze nie ma ~20g bialka w 100g produktu - proszę Cię, nie opowiadaj historii które gdzieś tam sobie uslyszales, lub przeczytales...bedziesz mial jakiesdowody to porozmawiamy...a jak chcesz pofilozofowac , to leć na UFD

btw.
100g-130g kurczaka + 100g ryzu + sos spaghetti ...na to daje jeszcze starty zólty ser i takie zarcie jest zaj.ebiste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
bez sensu, po co na raz jesc ćwierć kg makaronu; lepiej rozlozyc na 2 razy i wyjdzie to o wiele efektywniej

-- brak czasu na 5 posilek, a jako potreningow tak ilosc wegli nie powinan byc taka zla i organizm powinien spoko dac rade :D

o megabolu i ich produktach wypowiadalem sie w podobnym temacie...wiec sie nie bede powtarzal

-- czytalem :)

btw.
100g-130g kurczaka + 100g ryzu + sos spaghetti ...na to daje jeszcze starty zólty ser i takie zarcie jest zaj.ebiste

-- no ja jestem wegetarianinem wiec dodaje tylko zółty ser, czasem rybke ale ostatnio mam dosc tunczyka :P

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
250 za dużo mimo wszystko ,ale jedz jak chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
No spoko wiadmo ze jak nie mozna zjesc posilku to lepiej gainera sam tak czesto robie i uwazam podobnie jak banan ze 250 g makaronu to troche za duzo jak na jeden raz . A tak na marginesie to musisz miec troche*****owo w tym sporcie bedac wegeterianinem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 895 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18551
Banan w 100g białego sera jest 20g białka!!!
Pozdro dla Leyusa i Szychy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
sony - a czym problem z czytaniem?
czy gdzies napisałem ,ze nie ma? (przeczytaj jeszcze raz dokladnie... w zaleznosci od zawartosci tluszczu, bialka w serze bialym jest ok.16.5-21g w 100prod)

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2005-11-21 15:39:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
BPL-G: teoretycznie niby mam mniej zrodel bialka do wyboru, ale jakosc ciezej mi o wegle szczerze mowiac. Wegetarianizm nie jest zly, zreszta widac po moim profilu (zaraz zaktualizuje), ze jak na brak regularnych cwiczen, niewielka kase na suple, tak raz na 6 miesiecy, i diete trzymana taka bardzo scisla od moze 6 miesiecy to osagi nie sa zle. Tym bardziej ze jednoczesnie zawsze oprucz silki zajmuje sie czyms innym, najpierw siatka, to wogole masy nie lapalem, potem karate, o dziwo calkiem calkiem, teraz judo, dieta i trening na sile i lapie tak jak nigdy. Poza tym jem jajka, nabial, rybki, wic odpada mi tlyko kurczak i wolowina. Zreszta masz link do mojej diety:
https://www.sfd.pl/temat233681/

jakos sobie radze. Tylko wlasnie wegle ciezko dlatego zjadam 250 g makaronu na raz, bo nie mam czasu to an wiecej posilkow rozlozyc, a w innych cos tez z tymi weglami nie tak. Zreszta ciezko przy takiej masie wegli 6g dostarczyc.

EDIT: Profil zaktualizowalem, zreszta jest troche wiecej wegetarian w tym sporcie niz sie wydaje nawet na forum, np Gochan, wystarczy zajrzec do podwieszonych tematow w dziale odzywianie. Wbrew pozorom dieta wegetarianska nie jest wcale gorsza a moze i lepsza bo ograniczasz zrodla bialka ktore maja do d.... tluszcze. Pozatym przez tyle lat to jzu przywyklem :D

Zmieniony przez - leyus w dniu 2005-11-21 16:47:53

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
no ze Gochan to tez wiem ale rezygnujesz jednak z kurczaka, indyka ,wolowiny , drobiu i akurat nie ma w tym tluszczu za duzo wiadomo ze jak sie chce to mozna nawet w tym przypaku przestrzegac dobrej diety jednak jedzac mieso jest latwiej takie przynajmniej moje zdanie


P.S. Dlaczego nie jesz miesa skoro wczesniej jadles chodzi mi co mialo na to glowny wplyw
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w doborze odżywek

Następny temat

Kreatyna plus????

WHEY premium