SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainer 2

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1194
Witam
brakuje mi w diecie białka i zastanawiam się teraz już tylko nad WPC80 Vitalmaxa albo nad Hitec Protein kurcze który wybrać?? :(

i zastanawiam sie jeszcze nad gainerem 2, mam problem z łapaniem masy, czym różni się taki gainer od powiedzmy posiłku: ryż + piersi ?? bo posiłek wyjdzie taniej :D

DJ 2M!C - Feel This !!! ŁooKurva !!! Ale kosa ja j**ie !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4119 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16106
ja bym bral wpc80 bo protein ma jeszcze pszeniczne

a czym sie ma róznic gainer od ryzu i cycków ?? to jest to samo tylko ze w proszku

btw. na nastepny raz uzyj wyszukiwarki

i wez ta kaczke z avatara bo mi na nerwy dziala

http://www.sfd.pl/temat268831/

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958430
po pierwsze, zarcie jest bardziej anaboliczne - jezeli tego nie wiesz to ogólnie nic nie wiesz

po drugie radze zmienic podpis bo dostaniesz bana - jak chcesz moge szybko Ci to załatwic

ps. chodzi o sam text podpisu , nie o jego końcówkę...ponieważ ogolnie nie bylem glosowac i ogólnie było mi obojetne ktory z nich miał wygrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
wpc bedzie ok
ale ja polecam mieszanki
np
perfect whey protein treca
albo system protein 80 olimpa

wywal z podpisu wulgaryzmy,reszte mozesz zostawic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
polecam osobiscie egg protein z megabola albo perfect whey protein z treca --- dobre bialka.

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958430
egg protein z megabola - dobre białko ?
pwp - ok
egg - lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
j/w
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kretka ,kretka czy kretka? :)

Następny temat

TCM + bcca

WHEY premium