SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

elite fitness pharma -srodki

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
jak koxowac to tylko w barwach E---F---P


Reklama dzwignia handlu

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1395 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23780
to jest temat elite fitness, pisze tutaj poprostu moje przemyslenia na temat tych srodkow ,czasem napisze jak cos wiem z EFP. podniecam sie ta firma , mam napisane ze jak koxowac to tylko w barwach EFP i to niejest zaden chwyt marketingowy , licza sie czyny nie slowa , wkleilem foty srodkow jakie uzywam do aktualnego cyklu i jest tam gesto i czesto EFP , kozak towar jak dla mnie, nikomu nienarzucam zeby to bral , broń boże kupił , jestem przeciwnikiem handlu nietylko srodkami EFP ale wszystkich sterydow, a jak juz ktos jest tak zdeterminowany to jego sprawa,co wybierze to tez jego sprawa, nieprzyczyniam sie do zadnej decyzji, mam swoja dupe do klucia to mi starczy , koniec !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
jak ladnie dyplomatyycznie napisane


anyway:
prop boli czy nie ?

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Jeste sprzeciwnikiem handlu to walcz ze swoim dilem

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1395 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23780
prop boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 611 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8400
zastanawia mnie czemu nie robia propa na EO why !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 611 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8400
a boli kure.... d osobiscie wymienilem na genesis zaraz jak dostalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 397
Lazar bardzo boli ten prop,jescze nie wbijalem ale dostalem paczke od resellera EFP?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
boli to malo powiedziane urywa dupe i uda sa 100x lepsze opcje propa niz efp.

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1395 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23780
nieprzesadzajcie z bolem , jak zrobisz rana w tylek dosyc gleboko to niepowinno byc komplikacji,sam jade 150mg propa codziennie i robie za niedlugo wjazd na 200mg

z tym kupywaniem przez neta od tych resellerow uwazajcie , historia lubi sie powtarzac --- > https://www.sfd.pl/EFP_propionat_-_FAKE_!!_,_porownanie-t483374.html

Zmieniony przez - L_a_Z_a_R w dniu 2009-03-22 12:09:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop i wino Alchemia

Następny temat

DB pharma prop ok???

WHEY premium