SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

elite fitness pharma -srodki

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1395 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23780
jakby ktos niewiedzial to projekt efp dziala juz maja zeszlego roku ,oficjalnie na stronie produkty weszly gdzies w listopadzie2008 wiec nie*******cie ze pol roku bo jakby niebylo to juz rok jesli chodzi o produkty efp. i jak dotad zadnej kiły i mogiły , ale zawsze sie gdzies znajda na sfd córki Andersena co beda pdolic to i owo ze be... tylko potencjalnych przyszlych klientow wprowadzaja w bład ,jesli ktos chce sprobowac to niech sproboje i napisze obiektywna ocene ,liczylem na ciebie Dżordż ale dales pupy z tym efp ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
oficjalnie na stronie produkty weszly gdzies w listopadzie2008 wiec nie*******cie ze pol roku bo jakby niebylo to juz rok jesli chodzi o produkty efp.
sory 5 miesiecy nie pol roku skoncz to korwa zachwalanie w koncu i nie wypowiadaj sie juz w moim temacie bo glowa boli co ty korwa piszesz ja mam to w dupie ale w koncu sie kots wkorwi i sie pozegnasz z sfd na wieki

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1395 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23780
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
to staje sie juz nudne

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 352 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5592
Jestem jeszcze ja ;) i za dwa dni zaczynam ciekawy test ,ktory mam nadzieje rozwieje moje watpliwosci co do jakosci EFP ,dzisiaj wstawie zdjecia ,opieral sie bedzie o dwa propki .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
hahhahahahaah

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
juz nic



Zmieniony przez - tomek 82 w dniu 2009-04-03 20:58:43

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
plogi zeby cie nie roz***alo za bardzo po tym soku z gumijagod

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 352 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5592
No mam nadzieje ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop i wino Alchemia

Następny temat

DB pharma prop ok???

WHEY premium