SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

elite fitness pharma -srodki

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
ty mnie strzalow uczyc nie rob bo chyba nikt tu tylke nie w***al co ja skoncz juz korwa to pimpowanie bo sie smieszne robi

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
uzywaj wiekszej igly na przyszlosc,powinno pomoc

rada po ***u fest buahahah wieksza igla - wieksza rana wiekszy bol.

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1395 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23780
ciebie rage "przeoczylem" no ale h.. z tym skoro do tej pory znalazly sie niby tylko 3 osoby w tym temacie i wszystkie 3 ****a narzekaja ze boli, slyszalem ze dzordz prawdopodobnie cos lyknie z efp ciekawe co on powie

wogule zastanowcie sie z kad zescie sie urwali tylko na tym sfd narzekaja ze efp jest BEEE a nigdzie indziej , albo bierzecie polskie efp albo spisek ****a, ja bede sie 3mal PRAWDY angielskiego EFP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
klania sie czytanie ze zrozumieniem panie nalesniku

sam wale efp ale za wczesnie na zachwyty. cklopaki napisali tylko, ze boli a ty juz sie pienisz

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
dzordz nic nie bedzie smigal z efp bo bedzie teraz czarna wdowe ladowal

ceny za wysokie maja a na bulka mnie nie stac

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
a umiesz zastrzyki robic dzordz bo potrzebuje fachowej pomocy

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1395 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23780
sorry co niektorym ale w****ia mnie ta dziwna nagonka na efp ze pare osob skarzy sie na ból a nigdzie indziej tego niestwierdzono , mysle ze chociaz ty tomek82 jestes na tyle uczciwy ze napiszesz jak jest z bólem tych srodkow...
powtarzam jeszcze raz w UK nikt nie narzeka ! jak ktos bierze od jakiegos ruska to sie niedziwie,tyle z mojej strony ,ciao
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1395 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23780
dzordz nie bądz żyła ! jakość kosztuje

w sumie te black widow to nawet dobry wybor ale nie najlepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
ja jestem z uk i narzekam na propa w hooja nie wale bo po co inaczej bym fot nie dawal tego co mam na cykl zaczales pimpowac i sie skonczyl temat i zaraz poleci kazdy temat o efp i po zabawie bedzie

jakosc kosztuje na stronie

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2009-04-01 23:26:56

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
Bombowiec, podbij na priv to Ci rozrysuje

DreamChaser

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop i wino Alchemia

Następny temat

DB pharma prop ok???

WHEY premium