SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop i wino Alchemia

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7393
Co o tym sądzicie?













Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 893
stara partia na poczatku byla ok gdy wchodzila na rynek na metce skoczylem 8kg na wadze pozniej ktos zaczal to podrabiac i byl syf...teraz widzialem juz nowa partie nowe opakowania calkiem dobrze to wyglada...

pij ,,tran" bedziesz wielki:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Wygląd standard.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 583 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7105
w underach to loteria,miałem metke 5 mg z alchemi i ładnie klepała,natomiast ta niebieska 10 mg to było totalne dno.Różnie bywa,jak nie wbijesz to sie nie dowiesz,ale z winem to celowałbym w cos innego

xXx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Zapomnij o tym winie. Kota nakarm zobaczysz czy mu smalec w zimie zejdzie . 1 mg to może tam jest, nic więcej.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
to mówisz ze testowałeś w labie?
na bank nie ma tam 1 mg wina,zalezy z ktorej ma partii,w jednej bylo over 10 mg,ale tej juz raczje dawno nie ma,nastepna byla w granicach 8,a ostatnia zawierała metandienon wg mojego odczucia bo na koncowce cyklu spuchnałem ostro.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153


Oczywiste że nie testowałem w labie. Ale gdyby tam było chociaż 5 mg to bym to odczuł bo przeskoczyłem z tego wina na winko Dynamica 10 mg i dopiero autentycznie poczułem wzrost siły. Mój kumpel jadł jednocześnie to wino i odstawił bo nic nie klepało.


Zmieniony przez - Marqz w dniu 2009-01-17 09:04:29

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200


Widze po nakrętce ze masz inna serie niz autor.
Mozliwe ze miales faka z meta w srodku dlatego nie poczules wzrostu sily,no chyba ze jadles solo to rzeczywiscie powinienes choc troche napuchnac

po prawej wino z 1 rzuty z 07 roku,tabsy odcien pomaranczowy,ma ok 12 mg/tab,trzymam na czarna godzine

Zmieniony przez - BadMad w dniu 2009-01-17 12:41:57

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153


Kurcze Bad nie wiem, tabsy miałem pomarańczowe ale nakrętkę mam taką jak na twojej lewej czyli tą z napisem Alchemia czyli taką samą jak autor.

Zmieniony przez - Marqz w dniu 2009-01-17 13:25:16

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153


Później dałem to i jest bezkonkurencyjne.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
ten dynamic zabija potwierdzam. co do alchemii mam mieszane uczucia i to wlasnie zwiazane z winem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9941
Z Alchemia daj sobie spokoj!Ten syf produkowano pod Katowicami, fabrykę zlikwidowały psy w 2007 więc to co masz to albo stare zapasy albo ktoś sie pod nich podszywa.Oglądałem filmik z wizji lokalnej syf i malaria a jako wypełniacza do tabletek używali mąki ziemniaczanej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zerknijcie

Następny temat

elite fitness pharma -srodki

WHEY premium