SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

elite fitness pharma -srodki

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nie łykałes to się nie udzielaj . To tak jak ja bym się wypowiadał na temat baletu mongolskiego o , którym nie mam pojęcia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
b-50 a jaki jest najlepszy under na chwile obecna i pare miechow wczesniej na wyspach?

Na wyspach jest w *** wybor - Wildcat, Rohm, Black Widow, ProChem twoj EFP heheheheeh. Do tego uk jest zalane apteka z tajlandii, grecji itd. Wybor jest w *** duzy imho lepszy niz w PL i jesli idzie o srodki typu deca, tesc , meta (czyli podstawy) to spokojnie mozna sobie darowac undery i brac pewna apteke. Stezenia mniejsze ale pewnosc ze to co bijesz jest tym czym powinno byc.

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
do wypowiedzi wyzej dodam jeszcze casablanca /dnp/ us pharma /clp /red lion /i jest jeszcze pare

ale apteki dobrej jest od za***ania indie tajlandia grecja

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2009-04-02 19:38:02

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
o casablance duzo dobrego slyszalem ale jeszcze nie trafilem

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
bilem propa i npp swietne srodki bezbolesne nawet przy 4 ml na raz wbijalem

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1395 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23780
z efp tez masz pewnosc ze bijesz to co ma byc na etykiecie, taka prawda dlatego tak dlugo sie 3maja na rynku, z casablanci probowalem deci i pala mi sterczala deba ;) podziekuje i zostane przy renomowanej firmie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
casablanka zayebista firma

bralem i dziala kozak

ale nie o tym temat wiec juz koncze.

Chcialem brac EFP ale zdecydowanie za drogi jak na under, bulk order hmmmm az tyle mi nie potrzeba (na razie ) wiec wybiore inny under

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
z efp tez masz pewnosc ze bijesz to co ma byc na etykiecie, taka prawda dlatego tak dlugo sie 3maja na rynku



no nie cale pol roku to dlugo w ***

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lazar jesteś tak pewny jak byś sam robił. Twoja reklama jest antyreklamą. Może i dobre środki z tego są ale ty na siłę chcesz każdemu przetłumaczyć że nie ma lepszych. Ja wiem że są tacy co nigdy na oczy nie widzieli a specjalnie będą pisać że do kibla z tym. Ale żeby pisać przez prawie 20 stron o tym jaki ten środek jest boski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
pewnosc jest tak dlugo jak chinczyk ich z prochem nie zrobi w ***a

Pewnosc to apteka UG - loteria tak bylo i bedzie. Przynajmniej z bardziej egzotycznymi srodkami bo tescia latwo wyczuc


buhahahaha no na rynku to sa po ***u fest dlugo

Zmieniony przez - Roid_rage w dniu 2009-04-03 17:32:54

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop i wino Alchemia

Następny temat

DB pharma prop ok???

WHEY premium