SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

elite fitness pharma -srodki

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 611 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8400
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1395 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23780
chcesz cos pisac to trzymaj sie tematu - elite fitness pharma -srodki ,

chcesz pisac o mnie ? - pisz w SPAMie mozesz mnie tam nawet zmieszac z blotem ,mam na to wy***ane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 611 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8400
to napisz od kturego sprzedawcy dostwles walek s4f. fp. t33s.
rozpiedroliles mnie tym chlopie i skacz z ta reklama. bo to juz dziala jak anty reklama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 611 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8400
napisz ktury i napisz do efp i automatycznie kolesie znikaja z listy a ludzi co jest chetnyh zeby sie tam dostac jest wielu ale niestety nie wystarczy miec kilka tys funt i checi. tego c i nie lykne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
na ich forum sa juz nawet userzy ktorzy sie pytaja czy aby niektore serie efp nie zostaly zrobione z ***owego prochu z chin :) Kolesie sa na 6 i 9 tygodniu 500mg tescia na tydzien (enan i cypio) i nic zero efektow heheheheeheh

Nie ma sie czym podniecac z tym efp zwykly UG czyli to co wszedzie z UG

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 611 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8400
tyle wlasnie ze ci kupuja towar na ulicy bo niby poco placic 60 funt jak mozna 40f i wtedy sa problemy . bo niby poco firma co wprowadzila najlepszy under na rynek i zrobila natym kupe kasy .i nagle co chca wiecej? czy jak poco niby mieli by to robic wlasnie teraz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 611 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8400
hhhh nawet jesli to oni puszczaja lipe na ulice to jestem pewien ze niedadza lipy na stronie i tych 4 innych .
a kaka i jimi i cala reszta oni naprawde maja w glowach kosmos i sa za sprytni zeby dac lipe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1395 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23780
tutaj napewno nienapisze z jakiego zrodla byl ten prop bo niechce faworyzowac ani krytykowac nikogo z tej czworki tu na tym forum.

karramba, nierozumiesz idei tego tematu to jest ****a temat o EFP ,ludzie tu wyrazaja swoja opinie o tych produktach , ja wyrazam pozytywne ,niemam zastrzezen do tej firmy ... zarzucarz mi ze pisze tu czesto i gesto o efp a o czym mam w tym temacie pisac ze BD jest super ?> drazni cie ? niewchodz do tego tematu.
na ***u mi wisi co myslisz o mnie i od teraz ignoruje twoje slowa skierowane w moja strone bo robisz spam ! ciao
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 915
LAZAR WIDAĆ ŻE TROCHĘ ZA MOCNO PIMPUJESZ. NIE TWIERDZE ŻE TO LIPNY TOWAR BO NIE MIAŁEM STYCZNOŚCI ALE WIDAĆ ŻE TWÓJ ZACHWYT PRZERADZA SIĘ W COŚ INNEGO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1395 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23780
poprostu zachwyt ze mam dostep do wszystkich saa pod barwa EliteFitnessPharmaceutical ,niemusze kombinowac co siedzi w srodku ,zawsze jest to co ma byc ,wiadomo ze to under wiec ok.4mg na ml moze byc mniej lub wiecej ale to nieistotne . nie do wyczucia. a jak dojdzie halotestin to bedzie cala kolekcja SAA ...pewnych SAA ! !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop i wino Alchemia

Następny temat

DB pharma prop ok???

WHEY premium