SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

elite fitness pharma -srodki

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


tu jest zdjecie tabletki/////wiec jak?,mial juz ktos to kiedys ?jak to dziala? ja jestem juz tydzien na tym,zaczalem relacje ale jakis admin usunal moj artykul z powodu podpunktu 4 (ze niby zasmiecam dzial)nie wiem czemu skoro relacje chcialem zdawac w dziale doping....Tak jak mowilem juz tydzien minal na poczatek jadlem 3 dziennie a pozniej szly 4 po tygodniu w zasadzie nie odzczuwam wiekszych wzrostow na sile,w sumie tyle co moglo pujsc i bez oxy,albo samo placebo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak już ktoś pisał Oxy są same wały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 919 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12285
jesli to dobra oxa to powinienes odczuc znaczny spadek laknienia.


Zmieniony przez - LepszyBrat w dniu 2009-03-13 11:35:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
co sie spodziewales po oxandrolonie jak to srodek kosmetyczny dla bab spadnie ci apetyt troche sila pojdzie taka dawka szalu nie zrobi hehe

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 449 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15921


wrzucam cos takiego, wczoraj poszedl pierwszy strzal

You can lock the locks, but you can't stop the clocks

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok B50 nie twierdze ze nie nie twierdze ze tak,dlatego wiec chcialem sprawdzic ten srodek solo i chcialem sie jeszcze na forum upewnic ze to jest si stuff..z moich spostrzezen wynika ze faktycznie troche spadlo laknienie,ale nie jest to tragedia...rozczarowalem sie tylko na rezultatach na sile bo myslalem ze beda w miare odczuwalne jej wzrosty po tygodniu kuracji jezeli to jest git towar to poprostu moze zwiekszyc dawkowanie ?? i stack kreatynowy jakis dorzuce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
nie czytaj co pisza na necie o oxandrolonie bo to bajki srodek jest slaby i cie nie roz***ie po czekaj niech sie troche bujnie nawet po mecie ci nie skoczy sila w tydz

piaszczyna ze strony kupiles ??

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2009-03-13 12:34:02

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 449 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15921
ta ze strony to moje gygy jak chcesz pogadac 4398151

You can lock the locks, but you can't stop the clocks

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 919 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12285
Ja jadlem oxe z tesciem i laknienie spadlo duzo a nie troszke, 3-4 posilki dziennie to byl maks co moglem wdusic w siebie, jak przestalem brac oxe to 6-7 i czlowiek glodny chodzil. A tez dawkowalem 30mg.

Solo raczej nie poleca nikt tego srodka, dozuc kreatyne jakals slyszalem bardzo dobra opinie o takim polaczeniu, ale osobiscie nie testowalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i dalej nikt nie potwierdzil zetowar si!!!!ale skoro nikt nie mowi ze wy....ka to chyba bdzie si....
nie chce urosnac na masie zalezy mi tylko na sile i rzezbie
a jak by to wygladalo jak bym dorzucil do tego winko w tabsach i stack kreatynowy???ma sens ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop i wino Alchemia

Następny temat

DB pharma prop ok???

WHEY premium