SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziennki koti132 2012-12-17

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ile teraz zjadasz kalori i ile z nich to warzywa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
zjadam 2600 kcal a warzyw nie wliczam w każdym posiłku mam warzywa ;] ale kolo 0,5kg na dzień staram się jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dużo więcej niz ja mam w swojich posilkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
Ja w twoich posilkach widze jedno warzywo dziennie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
w projekcie ft-7 (dieta paleo) pisali żeby nie używać produktów nabiałowych ani żeczy z puchy

Z tym, że nie widzę, żebys specjalnie brnął w dietę paleo.
Nabiał śmiało możesz do diety dorzucić. RZeczy z puszki - majac na mysli np. ryby - to faktycznie nienajlepszy wybór, chociaz jak zjesz tuńczyka raz na jakiś czas nic się nie stanie. (Warto zauwazyc, ze tuna w puszce wychodzi nie raz drozej jak ryby swieze/mrozone)

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jak mam to ukierunkować na paleo wydaje mi się że zastosowałem się prawie do wszystkich podanych tam rad oprócz chleba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Chleb, płatki owsiane, makaron...

Poza tym, nie sztuką jest zrezygnować z czegoś - komponuj dietę tak, by dostarczać wszystkiego, czego Ci potrzeba. Rezygnując z nabiału - musisz w inny sposób uzupełnić np. zapotrzebowanie na wapń.

Twoja dieta jest uboga - chociażby w omega-3, bo ryb jesz relatywnie niewiele. Mało tłuszczu, kalorycznosc - szczegolnie ze trenujesz, niestety tez nie zachwyca.

Dlaczego bazujesz praktycznie wylacznie na drobiu? Dorzuc jakies tłuste mieso, warzyw, owoców, nasion. Pomocny moze byc tez olej lniany, lub np. rzepakowy zimnotloczony.

Trzeba brać pod uwage fakt, że dieta paleo - jest dieta wymagającą, również pod kątem finansowym, jeśli nie masz na tyle możliwości, by w pełni ja prowadzić - nie ma sensu się upierać i jednoczesnie rzucac sobie kłody pod nogi... Wprowadzenie nabiału może w pewne czesci odciążyć Cię finansowo.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha czyli jaką kąkretnie diete proponujesz ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
A jaką mam proponować?
Odpowiednią, pod cel i mozliwości.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sam nie wiem co mam zrobic z tym serem bo przez 4 mieśące na kolacje jadlem go z jogurtem 0% tłuszczu i płatkami owsianymi. I teraz chcialem od niego troche odpocząć bo juz pociągało mnie na wymioty. wszystkie podpowiedzi odnoszą się do jedzenia a treningi jak wypadają u mnie, bardzo słabe wyniki? jakie treningi proponujecie?

Zmieniony przez - koti132 w dniu 2012-12-25 15:46:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w opracowaniu planu

Następny temat

Gossip / Crossfit Games / Zdrowe jedzenie (PALEO)

WHEY premium