SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dojde do 48cm ? powrot do formy

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest git, pracuj nad klatką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
fajny efekt daje trenig 21 powtorzen ewentualnie 15: 7 pelnych ruchow, nastepnie 7 od klatki do polowy max ruchu i 7 od polowy max ruchu do "pozycjji wyjsciowej". Analogicznie z innymi partiami. Miesnie puchna na trenigu jak oszalale, a jakie zakwasy masakra

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20370
ladnie

dzikuje za pomoc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
Faciasz, Rzeźbić, ja też troche tego mam ale ty to już...

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 238 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14908
Nie wiem jak Wam ale mi się nawet podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3186
łapy fajne ale klata do roboty nie ma co a na lato redukcja i będzie super pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
dzieki za komentaze te pozytywne a te nagatywne rozumiem , narazie jest zima , nie bede zaczynal zezby jak wracam po takiej przerwie bo to bylo by bez sensu ale narazie pojade na mase tluszcz sie nazbieral przez dwa lata a teraz tak jak jem to podejrzewam ze malo kto by wytrzymal taki rygor nie pije nic innego jak wode , chleba czy ziemniakow nie jadlem juz od 3 miesiecy , nie sole , wiem ze z tedukcja sobie poradze bez problemu , nie przywyklem do takiej samary kiedys bylo 74 w pasie przy lapie 48cm i wiem ze tak bedzie na nastepne lato
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
popracuj nad niektorymi partiami a bedzie rewelacyjnie
jest fajnie

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4156
bydlacze łapska trenuj klatke i brzucho ;P

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7496
jest dobrze .. Rośnij dalej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

porównanie ..............

Następny temat

Foty 1,5 pracy

WHEY premium