SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jordino 192 cm. Powrot do formy

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1152 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7348
Wymiary :
Kark - 46
Barki - 135
Klatka - 117
Ramiona - 44
Przedramiona - 38
Nadgarstek - 18
Pas - 85
Biodra - 92
Uda - Lewe/68 Prawe/63
Lydki - Lewa/42 Prawa/40

Waga - 100.5 kg
Wzrost - 192 cm

Witam po dluzszej przerwie. Dla tych ktorych mnie wogole nie kojarza a jest takich mnostwo to mialem tu 2 tematy z fotkami ktore dzis usunolem. Zmienily sie priorytety jak i wszystko w zyciu. W styczniu 2012 roku mialem 2 operacje prawego kolana a potem przez pol roku okropne problemy wiec silownie chcac niechcac musialem odlozyc na conajmniej 7 miesiecy a nogi cwicze delikatnie do dzis. Podam zdjecie mnie przed powrotem na silownie z Lipca zeszlego roku i pare zdjec zrobione dzis dla porownania.
Na zdjeciu przed waze 83 kilogramy i dla tych ktorzy maja zaraz wyleciec z tekstami ze wszystko ze mnie zeszlo czy wygladam jakbym nie cwiczyl to mowie z gory ze lezalem miesiacami w luzku w szpitalu ratujac noge przed dosc zlosliwym zakazeniem ktore wdalo sie podczas operacji przyjmujac 5 roznych antybiotykow dozylnie 3 x dziennie. Ok oto foty.













Nigdy nie bede idealny ale nie powiedziane ze nie sprobuje :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
dobrze jest ale nie pitol tylko ustaw sobie samowyzwalacz stan 2 m od aparatu i przypinaj co to za logika ... samowyzwalacza teraz nie robią w tych smartphonach?

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1152 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7348
Na luzie i Tric i Bic przodem










Zmieniony przez - Jordino w dniu 2013-01-05 18:58:49

Nigdy nie bede idealny ale nie powiedziane ze nie sprobuje :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Według mnie jest dobrze, mam podobny wzrost i wiem ile pracy trzeba włożyc w taką sylwetkę. SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106617
Jest elegancko , masuj dalej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143
Pięknie jest ,oby tak dalej .

pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15722
Jordino do u even lift?;) Nie no spoko jest, wszystko proporcjonalnie, nie ma sie do czego przyczepic, teraz powoli masy dorzucać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1003 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14294
a jak z basketem, po tej operacji? będziesz mógł grać?

badaj moją forme SYNU
http://www.tinyurl.pl/?GYnVt7V0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1152 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7348
Nie gram i nie bede. Mialem depreche.. stracilem wszystkie kontakty z ludzmi i odszedlem od druzyny. Do teraz czuje dyskomfort psychiczne podczas szybkiej zmiany kierunku w kolanie a jak bym znowu zerwal to samo ACL to potem mialbym potezne problemy a niechce tego samego przechodzic znowu. Jak Psycha blokuje to i cialo nieda rady

Nigdy nie bede idealny ale nie powiedziane ze nie sprobuje :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1003 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14294
k***a, nawet sobie nie potrafie wyobrazić jak ch**owo się musisz czuć... Nie daj się pokonać, mam nadzieje ze jeszcze ci to wsyzstko wyjdzie na dobre

badaj moją forme SYNU
http://www.tinyurl.pl/?GYnVt7V0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1152 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7348
Nie czuje sie tak tragicznie . zajelem sie silka na powazniej teraz aby sie czyms zajac a w kosza zawsze mozna porzucac 4fun jak sie ociepli. poza roznica 6 cm w udach i 2 w lydkach nic mi nie dolega :]

Nigdy nie bede idealny ale nie powiedziane ze nie sprobuje :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 rok ćwiczeń

Następny temat

16 lat , 2 lata treningu

WHEY premium