SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dojde do 48cm ? powrot do formy

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3207
jak sie wyżezbisz będzie elegancko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
"kiedys bylo 74 w pasie przy lapie 48cm i wiem ze tak bedzie na nastepne lato" jakies zawody było achaczyc

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 418 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7284
Strasznie tłusto zrzuć 20kg fatu i będzie git

Nie chce wódki, nikotyny... Potrzebuje Kreatyny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
lap czystego miesnia potem redukcja i bedzie kosior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Ja bym to zrzucił ,co z tego ze nie masz z czego rzeżbic ale te zbędne kilogramy podbijają ci ilośc kcal do spozycia ,zbij chociaż 5 kg w 2-3 miechy na spokojnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
tak zamiezalem ale nie wiem czy jeszcze bede mial postepy , bo jakos lipa teraz idzie , nie wiem czy to winatgo , ze robie cos nie tak biore teraz clouda i xp dieta jest a nie ma postepow ,co prawda spie 7 godzin dziennie w pracy sie nie regenruje bo czasem targam caly dzien pudla po 30-70 kg , czasem tez zdazy mi sie zapalic ale trenigi sa ciezkie dieta jest suplementy tez dobre i nic , zastanawiam sie nad ph ale chcial bym sprobowac jeszcze bez , ale jak ma to byc tylko lapanie sadla bo duzo kalori w diecie to wole cos juz zazucic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
nie no jak dla mnie to tak jak bys tylko lapy tyral reszta odstaje i to dosyc, priorytet klata i bedzie wysmienicie,a propo nie polecialo ci z lapek jak 2 lata nic nie robiles???
jak dla mnie propek i winko zalatwi sprawe tluszczyku i doda cos miecha
ogolnie dam soga na zachete

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
polecialo widziales pierwsze fotki spadlo do 44 i to bardzo zatluszczonych , wiem ze jak bym wszedl na ssa to bylo by git , ale nie chce a bez ssa to nie tak latwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
no teraz bedziesz mial ciezko moim zdaniem jak juz masz te 48 cm w lapce mozesz sprobowac jak nie ruszy to zadecydujesz wtedy ;)
pozdrawiam

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818


zdjecie po 4 tygodniowej wycince przed planowanym cyklem z ph
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

porównanie ..............

Następny temat

Foty 1,5 pracy

WHEY premium