SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do Marka C - czy Fast food jest naprawde taki zły?

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
hehe kury o 3 łapach , dobre , dobre jest lepszych txtow na sfd ostatnio :-%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
dzisiaj znowu zjadłem.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
a tak off to kfc upada w polsce wygryzl ich mac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
jeah!

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Ja znowu sie dałem uwieśc reklamom i poszły 2 tortille naraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Mieso z mc jest grube moze na 2,5mm, po usmazeniu jeszcze mneijsze jest bulki to zwykle pszenne.

Kurczaki sa ok z tym ze smazone, cale w tluszczu plywaja, ale jak dluzej poleza to tluszcz scieka.

A tortilla ma najwiecej kcal 2 sosy salata pomidor i kurak.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 310 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10903
Pizza taka zrobiona w domu może być dobrym posiłkiem na masie.
Pół kilo kuraka na pizze, 20dag sera i posiłek przedtreningowy świetny!
Mac dobry, ale nie zdrowy. Co nas nie zabije to nas wzmocni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 135 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2772
Ostatnio widzialem po 5 latach gościa, który chodził do mojej szkoły, jak zaczynał robotę w mc'śmieciu był szczupłym ok 70 kg wagi energicznym człowiekiem. Po pięciu latach jak go spotkałem byłem w szoku - zmienił się w tłuściocha ponad 100 kg wagi, podkrążone oczy, anemiczne ruchy- wyglądał jakby był chronicznie chory (kto wie może ma już cukrzycę, nadciśnienie, chorą wontrobę). Jak wiadomo w większości pracownicy maca jedzą to co tam się sprzedaje i nie wychodzi to im na zdrowie.
Ten kotlet wołowy to pewnie zmielona krowa wraz z kopytami plus skrobia, celuloza i inne wypełniacze i oczywiscie chemia- glutaminian sodu dla smaku, konserwanty i inne, o których nie mamy pojęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
ja rzadko jadam bardzo rzadlo w mcach czy innych

a ja juz z kumplem bylem na kebabach <on byl ja tylko sobie piwko pilem> to jak mi zasmierdzial ten kebab to myslalem ze zwroce wszystko .. :/

jak juz mam isc to do kfc ew na pizze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ektomorfik

Następny temat

jaka forma Glutaminy jest przyswajalna naj?

WHEY premium