SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do Marka C - czy Fast food jest naprawde taki zły?

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 254 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3374
Jak dla ciebie jedzenie z Mc albo mrozone pizze sa dobre to w zyciu dobrego jedzenai nie jadles
Pizza jest niezlym posilkiem, ale z dobrej pizzerii np DaGrasso albo z Savony, a najlepsza wlasnej roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jak jem tego typu rzeczy to zazwyczaj kebab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
hehhehehe wlasna pizza ? to jest to :d

kupilem jakas najtansza na nia wrzucilem, szynke, kawalki kurczaka itd xD
to ybla pizza

ps do kogo piles ztym mackiem ? chyba nie do mnie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
własnie spód od pizzy jest najbardziej nieodpowiedni dla pakera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
kiedys yebłem 4 cheesy na pusty żoładek


nie pamietam zeby mnie tak brzuch kiedykolwiek bolał, dobrze ze ziomek furą byl to mnie odwiozl do domu, bo tak pewno bym walnał ryjem na chodnik i lezal zwiniety w kulkię.
bez kitu straszny ból, w domu zielona herbatka pomogła. od tamtego czasu w sumie z dystansem podchodze, czasem o******le z 1-2 cheesburgery, ale to etz nie to co kiedys jak były po 2 zł.


ej a wogole to ,w da grasso mojej ulubionej pizzeri wszystkei pizze podrożaly o 3 zł. o co kurva chodzi ?! i tak to gowno jest tak tanie w wyrobie a te zydki z da grasso jeszcze podwyzszaja? ;-(. tez wam podrozaly u was w miastach?

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
ceny pizz to dla mnie wogle jakies nieporozumienie np w porownaniu z chinczykami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 135 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2772
Jak to co się dzieje - ceny żarcia idą cały czas w górę. zarobki niby też- zdaniem ,,ekspertów (z du.py wziętch)'' ekonomii. Wszędzie w restauracjach i barach podrożało.
szok będzie jak euro wejdzie u nas do obiegu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
da grasso - pyszna

dzisiaj jadłem.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
u mnie w miescie da grasso okropna.
jakąs mortadele wrzucają.
****a.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
jedzac fast foody to nie zbudujecie zadnej masy miesniowej. wszyscy marudzą ,ze dieta kulturystyczna jest droga tylko nie pacza ile wydaja na takie głupoty np kebab okołó 6zł ,pizza okolo 15 zł , a kilo kurczaka kosztuje około tez 15zl. zamist jes smieci moglibyscie jadac pozadne posiłki i by wam to jescze na zdrowie wyszło.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ektomorfik

Następny temat

jaka forma Glutaminy jest przyswajalna naj?

WHEY premium