SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dlaczego ciągle jem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 630
codziennie biegam po 5 km (25min) i ćwiczę jeszcze jakieś brzuszki. Bardzo chcę schudnąć, od roku nie jem żadnych ciast ani ciastek, ogólnie słodyczy, jasnego pieczywa, unikam ww prostych, jem otręby, piję 2 l wody, próbuję już od dawna jeść 5 posiłków co 3 godziny, ale nie wychodzi mi to w ogóle. Zamist małego posiłku jem od razu cały ciemny chleb, za godzinę znowu jakiś chudy twaróg, i tak w kółko. Chcę jeść 1400 kcal dziennie, ale nie potrafię się pohamować. Nie chcę brać żadnych wspomagaczy, bo to niezbyt zdrowe. Bardzo proszę o radę, bo już po prostu nie wyrabiam...;(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ja proponuje Mass XXL tak z 6 porcji dziennie i na noc ok 100 g carbo przed samym snem powinno pomoc


swiruje oczywiscie cos sluszalem ze jak sie bierze chrom to glod ustepuje ale nie jestem tego do konca pewien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
rozplanuj sobie posilki i trzymaj sie tego co zaplanowalas.. ani mniej ani wiecej i nie ma ze boli.. tyle ma byc i juz hehe!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
wcinaj warzywa - doskonale zapychaja zoladek a sa (niektore - musisz dokladniej poszukac) niskokaloryczne (tabele zywieniowe sie klaniaja) . btw sugerowalbym sukcesywnie zwiekszac czas trwania aerobow - po 1 minucie wiecej codziennie.

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 630
dzięki Wam bardzo dobrzy ludzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18051
kwestia psychiki .. staraj sie nie myslec o jedzeniu zajmij sie czyms a nie zse z utesknieniem patrzyz za godzina posilku... zaiwestu w warzywka... najlepiej jakies pomidorki ogurki itd. jak jestes "glodny" wcinaj to... do tego sporo wody by zapelnic zoladek..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
ułuż diete rozplanuj i hartuj wole

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1845
Chce jeść 1400 kcal. Ta wartość musi być dopasowana do Twojej obecnej wagi, ilości ruchu, stanu w jakim jest Twój metabolizm(jesteś w opcji oszczędnościowej ze spowolnionym metabolizmem czy też nie?) Nie wystarczy chcieć, trzeba mieć wszystko wyliczone i potwierdzone w praktyce, mam nadzieję, że taka właśnie jest u Ciebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 630
moje dzienne zapotrzebowanie wynosi ok. 1700 kcal, dzisiaj zjadłam o 100 kcal więcej, a podobno żeby chudnąć powinnam jeść o 500 mniej, czyli jakieś 1200 kcal. Wydaje mi się, że w ten sposób nie wytrzymam, więc myślę o 1300/1400. Chodzi mi głównie o brzuszek, ale nie byłabym niepocieszona, gdybym straciła gdzie indziej. Oczywiście chcę, żeby moje 54 kg zamieniło się w 51/50...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 654 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8641
Rób sobie posiłki które wymagają troche wysiłku a nie tylko np połozenie szynki na chleb to też troche pomaga i zanim zrobisz stracisz jush troche apetyt, a gdy chce Ci sie jesć zrób sobie herbate czerwoną i pij ciepłą ja poniej czuje sie syta jak po ciepłym posiłku, ogolnie jedz PRZYNAJMNIEJ raz dziennie cieple posiłki jest sie po tym bardziej najedzonym

<-- Nie, nie jestem łysa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 143 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4547
przed kazdym posilkiem pij ze 2 szklanki wody. zaladek sie zapelnia i duzo nie zjesz. jest to super sposob na ograniczenie apetytu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
wsumie jest to dziwne....bo to takie troche nienaturalne dla organizmu....organizm jak czegoś potrzebuje to nam to mówi...a my np. zapijamy to wodą

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam pytanie co do posiłków

Następny temat

lista produktow rakotworczych??

WHEY premium