SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta na redukcje do oceny

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3875

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Waga

75

Wzrost

175

Staż treningowy

15miesiecy

Obwód pasa

87

Obwód klatki piersiowej

111 (+/- )

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

basen 2godziny w tyg

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

bardzo dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

siłownia, aeroby, basen

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

na masę;)

Możliwosci finansowe

Cel/problem/opis

redukcja tkanki tłuszczowej/rzeźba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
jeśli nie masz hipolaktazji ok, to mleko raczej sprzyja odchudzaniu niż je utrudnia
250 ml jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
aeroby tak jak Tom pisze póżniej stopniowo możesz zwiekszac co do mleka te 250ml może być na sniadanie a niejak wcześniej prawie litra piłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1499
A ile treningów tygodniowo? Może być 6 razy w tyg(partia 2 razu na tydzień)?
Czyli np
-Klata, biceps, triceps
-nogi, brzuch
-plecy, barki
-Klata, biceps, triceps,
-nogi, brzuch
-plecy, barki
-wolne
Czy jednak moge ćwiczyć tym palnem co na masę robiłem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1499
Ilość powtórzeń 12-15? Czy jak? Ilosc seri na duże i małe grupy mięśniowe zmienia się czy pozostaje bez zmian?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
trening na redukcje nie różni się niczym od treningu na masę.
Ilość powtórzeń jest zmienna, zależy od tempa i ćwiczenia. Jeśli chodzi o wielostawy to ja na redukcji preferuje dosyć niski zakres powtórzeń 5-8
Reszta różnie, ale nie więcej niż 15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
E tam odrazu sie mleka pzbywać. Ja jestem jego zwolennikiem, były badania które pokazywały że mleko po treningu znacznie przyśpiesza regenerację

(znajdę link to podrzucę )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
Czesiek43 czytaj cała diete a nie bierzesz jedno słowo i chwalisz sie badaniami , kazdy ogarniety czytał je
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja wiem o co ci chodzi, bardzo dużo cukrów prostych, a szczególnie mleka porozwalanych po całym dniu.

Mi bardziej chodziło o to by całkowicie mleka z diety nie wywalać, pewne ilości najlepiej po treningu nie będą złe.


Wiem, że nie wypowiedziałem się co do ogółu diety, przepraszam - mój błąd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1499
Pomoże ktos w ułożeniu treningu? Mam drążek, ławkę skos dodatniu poziomy ujemny, gryf prosty i łamany, hantle, i kupuje jeszcze wyciąg górny i dolny;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuję wachowej Porady.

Następny temat

***Wesołych i Spokojnych Świąt***

WHEY premium