SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na redukcje do oceny.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 768
Co sądzicie o tej diecie ? Co mam zmienić ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
dodaj jajka do 1 posiłku
2 posiłek bułki zamień na chleb, szynke na normalne mięso (np pieczony schab)
3 posiłek bułka na chleb
4 posiłek to bedzie przed treningowy, 150g kuraka starczy
5 posiłek po treningowy taki sam jak przed treningowy daj
posiłek 6 dorzuć płatki owsiane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 768
Dobra zaraz to poprawie. A mam takie pytanie mam 15lat (rocznikowo 16) i rodzice mi mowia ze nie powinno sie jesc tyle jajek dziennie. Czy są jakies zastrzezenia co do jajek czy normalnie moge jesc tyle co jadlem czyli 3 dziennie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
nie ma żadnych. Cholesterol to ściema, jajka natomiast zawierają całą masę witamin i cholinę oraz dobre źródło białka i kwasów tłuszczowych, nie ma żadnych zastrzeżeń by jeść +3 jajka dziennie (w porywach do 20 ), to są dawno obalone mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 768
A mam jeszcze pytanie co do diety. Bo zawsze chodze na siłownie po szkole wiec tego kurczaka bede jadł po siłowni wiec co moge zjesc przed ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja sobie robię kuraka z ryżem do szkoły w pudełku i nie ma żadnych problemów. Smakuje świetnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 768
No dobra. A jeszcze mam dwa pytania. Czy w 1 posilku musza byc jajka i czy w ostatnim musza byc płatki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
1 nie, 2 nie to twoja indywidualna kwestia. Na śniadanie musi być dobre biało, na kolacje źródło dobrego węgla lub tłuszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 768
No ok to dodam to ale jak zrobic platki z czym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
możesz twaróg dać, albo minsko choć jajka najfajniej wchodza po prostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 768
A te płatki co dodam do 5 posilku to ugotowac na wodzie i same jesc ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań od początkującego

Następny temat

prozba o pomoc

WHEY premium