SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta na mase (ostra masówka)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 185
Jednak doszedłem do wniosku że dieta to podstawa i ułozyłem sobie taką diete z pomocą kolegi z internetu za co jestem mu bardzo wdzieczny i chce zapytac wiekszosci czy może tak być :

8:00 Sniadanie 4-5 jajek(majonez) + 2 bułki pełnoziarniste bądź 3 grahamki kromki
10:15 Ryż + kurak (zależy od pracy)
13:15-14:00 (zależy od pracy)
15;00 trening
17:00 ryż + kurak
19:00 mikser = twaróg+200 ml wody+garsc rodzynek,pare kropel aromatu do ciast, mieszać aż otrzymamy coś an wzór jogurtu
21:15 mikser = twaróg+200 ml wody+garsc rodzynek,pare kropel aromatu do ciast, mieszać aż otrzymamy coś an wzór jogurtu


gdzie i jakie warzywo moge jeszcze wrzucic ?
aha i mam jeszcze takie coś co nazywa się Omega -3 forte (suplement diety,wysoka zawartosc wielonienasyconych kwasów tluszczowych omega-3 EPA+DHA ) przyda mi się to ? bo łykam sobie to np dziś wziałem polgodziny po sniadaniu ?

,,jestem zwyciezcą"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Warzywa ładuj wszędzie gdzie tylko możesz szczególnie do 2,3,4 posiłku.
Ogólnie to masz mozolną tę rozpiskę. 2 razy to samo pod rząd? Długo nie pociągniesz.
Oliwę z oliwek pij bezpośrednio przed posiłkami.
Omega przyda się, łykaj do posiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 185
tzn ryż moge zamieniac na makaron :) nie zbrzydnie mi się , bede łykał chociazby na chama;]mam motywacje chce zeby wakacje 2020-25 nalezały do mnie;) mam wiec bardzo dużo czasu :)

a czy z oliwa mozna jakos mieszac bo watpie zebym do oliwy czy tunczyka sie przelamał przez całe zycie nie jadłem jajek zygałem na sam widok i zapach a muce teraz czasami po 8 :) ps. ale do tunczyka to nie ma szans i oliwy Bezposrednio ... więc może ktoś zna jakies metody zeby się przełamac co do oliwy ?

Zmieniony przez - Uchiha10 w dniu 2011-05-20 10:28:53

,,jestem zwyciezcą"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy częste wypróżnianie może utrudniać budowanie masy?

Następny temat

Podwyzszone białko badania krwi

WHEY premium