SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta na mase a Thermo Speed Extreme

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
witam
otóż nie wiedziałem dobrze gdzie umieścić ten temat więc umieszczam go tu
problem w tym że jestem od jakiś 3 tygodni na diecie masówce, i jem jedzenie typu: kasza manna, jajka, chleb razowy, twaróg, ryż, piersi z kurczaka itp. i chciałbym jednocześnie spalić tłuszc i biore od dni paru już powyżej wypisany suplement, i mam pytanie, czy ćwicząc na mase, z dietą masówką Thermo Speed Extreme zadziała??? i czy można to brać podczas całego cyklu masowego?
z góry dzieki za odpowiedzi
pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
dodam że bardzo zależy mi na tym by spalić ten tłuszcz
a to moje dane, może się przydadzą
waga 85kg
wzrost 182
obwód w pasie 95 - 96
uprawiane inne sporty: piłka nożna (gra w klubie) więc bieganie jest i aeroby także
staż na siłowni: tak bardziej poważnie to 2 miesiące
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
albo masa albo redukcja nie ludz sie bo nie zrobisz obu rzeczy na raz,a thermo wez odstaw bo tylko zmarnujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
możesz brać tylko po co? Thermo speed to po pierwsze słaby spalacz a po drugie żaden spalacz nie będzie Ci spalał tłuszczu podczas masy. Jedyne co może Ci dać to pobudzenie.
Patrząc na Twoje dane to wziąłbym się za redukcje, a później robił w miare "czystą" masę.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
no tylko w tym rzecz że ja schudłem 15 kilo już...
jakieś 2 miesiące temu, i nie chce po raz kolejny brać sie za redukcje... a siła jest mi potrzebna bo od wrzesnia ide do sportowej klasy i siła jest bardzo ważna, a z drugiej strony mam sporo tłuszczu i to w szczególności na brzuchu i chce go sie pozbyć
robiłem już 6weidera i skonczyłem na 20 dniu, i przeszedłem na ABS II bo mi tak radzono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
i kompletnie nie wiem co mam robić... ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Redukcja nie wyklucza treningu silowego, wiec nie widze problemu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
ale redukcja z dietą na mase? i przy używaniu TSE?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
zalezy mi bardzo na odp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Myślę, że chodziło o to, że redukcja nie wyklucza treningu na siłę. Oczywiście siłę łatwiej o wiele robić na dodatnim bilansie kalorycznym. Inna sprawa że przy takiej ilości fatu to z treningiem siłowym nawet na redukcji mięśnie rozwiniesz.
Nie myl siły z masą.
Termogenik na masie pozwala robić bardziej "suchą" masę.
Można robić masę i rzeźbę na raz, ale nie przy Twoim stażu, niestety.

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
chciałbym pozbyć sie tego tłuszczu, zachowując to co teraz mam (tzn siłe i mase). tylko czy diete zmieniać?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VENOM

Następny temat

Podniesienie wagi

WHEY premium