SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp Thermo Speed Extreme - o co w tym chodzi?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 324 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7266
Cześć wszystkim, mam 172cm wzrostu,92kg wagi. Trochę mięśnie jest ale aktualnie będę wycinał - już w końcu na to pora. Wytnę a potem budowanie suchej masy mięśniowej. No ale do rzeczy. Moja mama kupła Olimp Thermo Speed Extreme - oczywiście wziąłem to do ręki a tam skład bardzo "miły" dla organizmu...
tyrozyna = to co w napojach energy
ekstrakt zielonej herbaty= to co wypijam codziennie
ekstrakt z gorzkiej pomarańczy - pochodna owoca
ekstrakt guarany - Biorę codziiennie witaminy Treca z Guaraną
kofeina = przeiceż piję PEPSi light
ekstrakt pieprzu czarnego= szkodliwy pieprz? Akurat
No więc dlaczego spotykałem się z opiniami, że w młodym wieku nie wskazane są takie odżywki? Przekonany byłem, że fat burnery to jakaś nie wiadomo mocna odżywka a tu - wszystkie składniki znam mniej więcej. IMO to po takiej odżywce naprawdę przyspieszy się spalanie tłuszczu a poza tym jaki power będzie... Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

PS. Moja mama ma dużą nadwagę a poza tym nadciśnienie... Czy aby ten power z tych capsów jej nie zaszkodzi. Moim zdaniem powinna najpierw schundąć normalnie aby załagodzić albo całkowicie wyleczyć nadciśnienie. Dodam tylko, że moja mama ma 44(rocznikowo) lata.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
bo nie jest spalacz, tylko tak się nazywa,
ani tłuszczu nie spali, ani powera nie będzie.

poza tym w stężenie składników jest większe niż w pepsi czy zielonej herbacie.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 324 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7266
No jak to nie spala tłuszczu? Jak to nie daje powera? Jakieś ta Twoja opinia Koniu151 jest bardzo sceptyczna... Po primo to https://www.sfd.pl/OLIMP_Thermo_Speed_Extreme_Mega_Caps®-t295185.html tu produkt ten ludzie sobie chwalą... Po secundo - są duże stężenia fajnych składników energetycznych np. kofeina, guarana Po tertio to za spalanie tłuszcz odpowiada extract z zielonej herbaty, pomarańczy no i z pieprzu.
Owszem, branie samych capsów nic nie da ale te capsy przy diecie redukcyjnej, aerobach itp. pomoże.
Czekam na opinie innych użytkowników a Tobie Koniu151 dzięki za udział w dyskusji.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
o co ci chodzi kolego?
najpierw piszesz, ze TSE ma slabe skladniki, ktore Ty przyjmujesz na co dzien, a potem z kolei, ze sa dobre

poza tym przyj.ebales z grubej rury bo Koniu akurat zjadl wiecej spalaczy niz ty chleba i jest na sfd ekspertem od takich srodkow niejako. widziales na gorze taki temat: https://www.sfd.pl/Aktualizacja!!TU_PYTAMY_O_SPALACZE_TŁUSZCZU__TYLKO_Z_ANKIETA_STR_1-t474893.html ?

spojrz kto jest autorem i nie dziw sie, ze zaden uzytkownik wiecej sie nie wypowie bo nikt raczej nie podwaza wiedzy Konia w tej kwestii
jakbys ten temat widzial to zobaczylbys tez na pierwszej stronie wypowiedz ww nt TSE i podobnych mu srodkow, pozdro
1

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 324 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7266
Powiem szczerze, że tego tematu nie widziałem a więc sorry Koniu. Czy pojechałem po nim z grubej rury - zdecydowanie nie. Czy mocne czy słabe - ja trochę inaczej to klasyfikuję. Massacra , nitrobolon - dobre ale mocne i zdecydowanie nie wskazane dla mnie. Białko np. Olimpu - dobre? Dobre a na dodatek w miarę nie zbombarduje mi mojego młodego organizmu. Oczywiście wszystko z umiarem, przecież nie zjadłbym 2kg białka na raz tylko jako uzupełninie dietki redukcyjnej np. A skład tego produktu - bardzo mi się podoba no ale z pokorą przyznam - przeczytam dokładnie temat wyżej mi zapodany i mocno go przemyślę. Skład fajny a działanie fajne nie zawsze idą w parze. Pozdrawiam i życzę przyrostów Under.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
no nic, będę musiał wy*******ić Cię z kasy.


pzdr/
2

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Płatki ryżowe i płatki jęczmienne a płatki owsiane.

Następny temat

Moja Dieta Byle Kalorie!

WHEY premium