SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta i treningi... brak efektów

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4169

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 341 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8045
Mięchem, rybami, jajami, strączkami:)w regulaminie masz skad czerpac białko jest Ci tego pod dostatkiem :)

http://www.sfd.pl/Fitneską_być_ach...-t895237.html

Dążąc do celu staję się silniejsza, zewnętrznie ale jeszcze bardziej wewnętrznie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9816
Ok mam jeszcze pytanie odnośnie treningu.
Czyli będę robiła jeśli dobrze zrozumiałam, np.:
PN- Treningi A + aeroby
WT- interwały
ŚR- Trening B + aeroby
CZW- interwały
PT- Treningi A + aeroby
W kolejnym tygodniu A i B odwrotnie.
Ile czasu maja trwać interwały? Jakie będą najlepsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biegi w terenie.
Zaczynasz od rozgrzewki, powiedzmy 10 minut. Następnie wykonujesz 30 sekund sprint - 30 sekund trucht. Na początek powtórz 4 razy.
Jeśli napiszesz, że to mało, to znaczy, że po prostu zrobiłaś na odpyerdol. Po 2-3 interwale powinnaś (mowiąc dobitnie) łykać swoje rzygi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9816
A mogłabym prosić o jakąś propozycję nie w terenie tylko na siłowni. I błagam wszystko tylko nie biegi tak jak pisałam na początku w ankiecie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9816
Chyba, że jako interwały potraktuję crossfit.
Zajęcia są bardzo różnorodne, za każdym razem wyglądają inaczej, więc ciężko wszystko opisać, ale robimy np. serie na czas złożone z wyskoków, przysiadów, pompek, wskoków na podest. Dużo ćwiczeń z ketlami itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Interwały możesz też robić na wioślarzu czy orbim. Bieg w terenie jest jednak najbardziej efektywny.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a ten crossfit to jak u ciebi wygląda, grupowo, gdzie to sie odbywa? kto prowadzi? osoba z ceryfikatem crossfitu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9816
Grupowo na sali ze sprzętem takim jak: worki z piaskiem, ketle, podesty itp. Nie wiem nic o uprawnieniach instruktora. Jest na pewno trenerem personalnym, ma wiele kursów ukończonych, ale nie wiem jakie dokładnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 341 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8045
W Polsce z tego co ja wiem jest tylko kilku chyba 5??trenerów z certyfikatem crossfit-u...także sprawdź czy jesteś szczęściarą...

http://www.sfd.pl/Fitneską_być_ach...-t895237.html

Dążąc do celu staję się silniejsza, zewnętrznie ale jeszcze bardziej wewnętrznie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dlatego pytam, teraz wszytsko jest "crossfit" a to nazwa zastrzezona, Certyfikat to grube pieniądze
nota bene zajecia grupowe sa zawsze zajeciami grupowymi, body pump itd.. masz swój własny trening interwałowy uskuteczniać, dostosowany pod twoja wydolność
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

15 lat, pomocy! Czy taki plan treningowy na początek jest odpowiedni?

Następny temat

Bardzo proszę Panie o opinie oraz sugestie :-)

WHEY premium