SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta dla niecwiczacego

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 674
witam,
mam takie pytanie, nie widzialem zeby ktos juz takie zadal bo wszyscy tu wyglada na to cwicza..zalezy mi na przybraniu masy (jestem ektomorfikiem), ale nie cwicze na silowni ani raczej nie zamierzam z roznych wzgledow. pozostajemi wiec tylko dieta, ale z tego co czytam sama dieta rowniez mzoe przyniesc efekty. stad pytanie: czym dieta osoby niecwiczacej powinna sie roznic od 'normalnej' diety? nie wiem co uwzglednic komponujac sobie takowa.
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
zwykład diete na mase zastosuj tylko niemusisz tyle białka

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 674
dzieki za odpowiedz
o ile mniej tego bialka? znajda sie moze jakies linki do tego typu przykladowych diet? jestem zupelnie poczatkujacy jezeli chodzi o te sprawy i dlatego szukam jak najwiecej pomocy. w przyklejonych tematach znalazlem rozne przyklady diet, tylko wlasnie wszystkie dla (bardzo) aktywnie cwiczacych..jezlei ktos ma przyklady diet dla osob malo-srednio aktywnych fizycznie lub sam takowa stosuje prosze o pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 255 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2340
Dlaczego nie chcesz ćwiczyć?Bez tego mięśni tobie nie przybędzie.Napisz coś więcej o sobie bo ektomorfik to za mało na cokolwiek:wiek,waga,wzrost...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
1g wystarczy

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 674
wiek: 18 lat, wzrost: 181cm, waga: 67kg
mam zamiar cwiczyc w domu - biceps triceps (hantle), pompki, brzuszki, barki (na krzesle) -> 40minut dziennie lacznie.
normalnie na silowni zaczne moze za miesiac-6tyg, jak bede mial juz na to czas i mozliwosci. a do tego czasu chcialbym juz stosowac jakas diete aby nabrac masy - dlatego szukam jakis przykladow tego typu diet zeby ulozyc swoja, lub jezeli bedzie mi odpowiadac to korzystac z tej gotowej juz. moze ktos cos takiego ma? jezeli nie to uloze samodzielnie, dlatego pytam o jakies wskazowki z Waszej strony - co powinna zawierac tego typu dieta, czego nie, jak rozlozone posilki itp (narazie wiem ze starczy 1g bialka:)
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2519
Mam takiego pomysła....
.... żeby jakis dobry Samarytanin stworzył, a następnie podwiesił jakiegoś posta z "dietą dla osób które niećwiczą", bo bardzo wiele TAKICH osób tu zagląda - wszędzie są dietki dla COOLturystów, ale nigdzie dla pospolitego pożeracza chleba! A może coś uda się zrobić wspólnie. Pamiętajcie, niekażdy może, chce lub ma czas na ćwiczenia przy dietach które są tu proponowane. Z góry chciałbym podziekować dla odważnego/odważnych!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
alle tam jest w tabelach i się wybiera aktywność jak ktoś nie ćwiczy to poprostu mniej kaloriii mniej białka

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2519
tabelki są do kitu (nimi się nie najesz), trudno coś ułożyć wg nich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
ja moż kiedyś napisze ale teraz szykuje się do akcji redukcji

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tuńczyk

Następny temat

Jak zostać instruktorką fitness?

WHEY premium