SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA / Dieta dla mnie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19
Siema, jaka dietę powinienem zastosować, która pozwoli mi zbudować większą tkankę mięśniową i stracić zbędna tkankę tłuszczową nie tracąc przy tym tkanki mięśniowej? Chciałbym w miarę szybo zrobić krate na brzuchu, poszerzyć bary a przed wszystkim zyskać więcej siły.

Od 2 tyg. zaczołem ćwiczyć , chodzić na siłownie,basen biegać itp. Plan ćwiczeń już mam ułożony, teraz pozostaje kwestia diety , no i jakie suplementy diety można zażywać żeby sobie dopomóc , może kreatyna?

:]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Cześć

Myślę, że lepiej byłoby napisać w odżywianiu. Nie da się jednocześnie gubić fatu i budować mięśni. Dieta zbilansowana z dodatnim bilansem będzie dobra aby zbudować nieco mięśni. Aeroby po treningu pomogą aby nie szła tkanka tłuszczowa. Zmniejszysz tym sposobem %tkanki tłuszczowej w organiźmie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA-REDUKCJA-PROSZĘ O OCENE

Następny temat

Masa ciała, i dieta.

WHEY premium