SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta Niby low carb - ocena i poprawa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 984
witam do tej pory redukowałem się tylko na ujemnym deficycie
pewnego dnia waga stanęła

więc zmniejszyłem węgle a dodałem białko

tak wyglądają posiłki teraz, obiad podzielony na dwie porcje


zapotrzebowanie moje według kalkulatora

wiek 33
waga 84
wzrost 184

Aktywność fizyczna: lekka aktywność
Wskaźnik BMR:1919 kcal
Aby utrzymać wagę:2639 kcal
15% białka: 396 kcal = 99 g
55% węglowodanów: 1451 kcal = 363 g
30% tłuszczu: 792 kcal = 88 g

Aktywność fizyczna: umiarkowana aktywność
Wskaźnik BMR:1919 kcal
Aby utrzymać wagę:2974 kcal
15% białka: 446 kcal = 112 g
55% węglowodanów: 1636 kcal = 409 g
30% tłuszczu: 892 kcal = 99 g


do tego dochodzi jazda rowerem 15-20 km z pulsometrem w 2 strefie

palone kcl 500-do 800



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Hej, tutaj masz 2 linki https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html * uzupełnij całą ankietę* wrzuć swój trening jaki wykonujesz (o ile jest jakiś trening prócz roweru) i tych kalorii to nieco mało ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 984
nie mogę już edytować wiec dodaje zrzut z dziennika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Jak ktoś odpowie pod Twoim postem to edytować się nie da ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 984
menacha
nie mogę już edytować wiec dodaje zrzut z dziennika


treningi wznowiłem od dzisiaj

mój trening pewnie ulegnie jeszcze zmianie

martwy ciąg 4 x 8

wiosłowanie sztangą 4 x 8

wyciskanie leżąc 4 x 8

dipsy 4s

wyciskanie żołnierskie sztanga z przodu 3 x 8

zamiast podciągania wyciąg górny 3x8

uginanie ramion sztangielkami jednocześnie supinacja 3 x 8

triceps leżąc gryfem łamanym 3 x 8

brzuch na poręczy , lub allachy


B
dzień dobry 4 x 8

wyciskanie leżąc 4 x 8

dipsy 4s

podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3 x 8

zamiast podciągania wyciąg górny 3x8

uginanie ramion sztangielkami jednocześnie supinacja 3 x 8

triceps leżąc gryfem łamanym 3 x 8 lub

brzuch na poręczy , lub allachy


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 984
teraz rowerem będę tylko jeździł po treningu ( jeśli palę 500-800 kcl na rowerze, to mam tyle więcej zjeść po treningu ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 142 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2747
Na kolacje porcja prochu? Nie ma innych źródeł białka? Daj jakas rybę, twarog. Tak samo zamiast serka wiejskiego wrzuć jakieś mięso.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 984
ser biały daje razem z serkiem ale mogę zwiększyć porcje, rybę dorzucę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
menacha
teraz rowerem będę tylko jeździł po treningu ( jeśli palę 500-800 kcl na rowerze, to mam tyle więcej zjeść po treningu ???



Po 1 - to że pisze, że spaliłeś 800kcal, to takie wiesz trochę wzięte z powietrza, maszyny są w kaloriach nie miarodajne niestety.
Nawet jeśli byś tyle spalił, to posiłek jesz taki jak zaplanujesz (nie, nie musi mieć 800kcal) jesteś na redukcji, więc podbijanie kalorii tutaj raczej nie ma sensu.
Po 2 - wbijasz jajecznica na maśle (czyli gotowiec od kogoś) nie wiesz ile ten ktoś użył tego masła, wbij swoje ilości tyle ile dajesz jaj i tyle ile dajesz masła. Każdy ma swoje proporcje. Twoje nie koniecznie muszą zgadzać się z tymi zawartymi w jajecznicy na maśle.
Po 3 - wprowadz więcej mięcha
Po - moim zdaniem masz masakryczną ilość tego białka, i to niby "low carb" hm...te węgle też moim zdaniem mimo wszystko niskie.
Jeśli mam się wypowiedzieć - złe makro, nawet na LC. Zapytaj się w "Pojedyncze pytania" jakie mógłbyś przyjąć makro, albo poproś o to, aby ktoś wpadł tutaj i to sprawdził.


Zmieniony przez - blue_hope w dniu 2015-12-02 19:46:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 142 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2747
Zacznij od 150 g węgli. Białka daj 1,5 g/kgmc, reszta to tłuszcze. Zacznij od zerowego bilansu. Przy takim rozkładzie makro waga będzie leciała. Monitoruj wagę jak i obwody. Jeśli będzie stagnacja to albo zwiększ ilość aerobow, albo zmniejsz ilość kalorii. Zacznij od ucinania węgli, ale nie drastycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Thirteenth
Zacznij od 150 g węgli. Białka daj 1,5 g/kgmc, reszta to tłuszcze. Zacznij od zerowego bilansu. Przy takim rozkładzie makro waga będzie leciała. Monitoruj wagę jak i obwody. Jeśli będzie stagnacja to albo zwiększ ilość aerobow, albo zmniejsz ilość kalorii. Zacznij od ucinania węgli, ale nie drastycznie.



Nie wiadomo jak długo autor się redukuje, gdy będzie wiecznie ucinał, to popali mięśnie. A gdy doda aerobów (zaznaczając, że metabolizm już ma wyczerpany) to areo dowali go na maska i jeszcze bardziej "stanie"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tłuste mięso w diecie

Następny temat

Dieta na redukcję - pytania

WHEY premium