SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Fuckmaster z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35
siemanko mam 17 lat trenuje od roq ale nigdy nie chcialo m isie robic brzuszkow ale teraz jakos mnie oswiecilo ze pontonik jaki mam to zabardzo nia pasoje do reszty. otoz diete jaka stosuje to:
0630 napoj proteinowy 0700 100gr ryzu i 150 gr peirsi z kurczaka o 1040 ser twarogowy chudy 200gr o 1230 napoj proteinowy o 1340 2 kanapki z szynka o 1700 ryz 150gr i 150 piersi z kurczaka o 1830-20 trening o 2100 200gr sera tworogowego chudego i bezposrednio przed snem napoj proteinowy<-- cyz ta dieta robia codziennie 4x50 sklonow na lawce skosnej glowa w dol i 4x15 nogi do kaltki peirsiowej pomoze mi zrzucic i wyrobic tarke ?:> trenuje inne partie miesni 4x w tyg

Trening czyni mistrza

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
nie widzę tu ani warzyw, ani oliwy z oliwek, ani ryb. Napisz jeszcze jakie proporcje BTW przyjmujesz bo nie chce mi się liczyć

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
jak nie masz tlsuzczu na brzuchu to jakis miesien wyrobisz, rob ten plan na brzuch co robisz ale 2-3 x tydzien a nie codziennie.
sklony zastap spieciami tulowia ze skretem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
f***master, djdiesel napisał, że ma na brzuchu "pontonik".
kolego djdiesel, mięśnie wyrobisz tylko co z tego, skoro nie będzie ich widać spod oponki Skoncentruj się na diecie i aerobach, żeby ją zrzucić. W międzyczasie możesz robić tak jak Ci radzi f***maser albo np ABII czy A6W

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no wiem dlatego napsialme ironicznie

a6w nie jest na mase miesni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
fakt. W końcu to "aerobowa" 6 Ja niedawno zacząłem ABS II i bardzo sobie chwalę, bo mało czasu zajmuje.

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35
czyli ta dieta jest zla na saplenie tluszczu ?? aerobowe to co 2 dzine biegma ok 40 min i 2x w tyg chodze na godzinke na basen :>

Trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
żeby jadłospis nazwać dietę (do tego redukcyjną) musisz spełnić pewne założenia. Przede wszystkim jest to deficyt kaloryczny. Nie wiem czy taki masz, bo nie podałeś swoich wyliczeń. Po drugie musisz się zdecydować, czy chcesz dietę low-carb czy zbilansowaną. Po trzecie, w diecie nie może zabraknąć źródeł witamin, minerałów i innych mikroelementów. Jeżeli z jakiegoś powodu nie jesteś ich w stanie dostarczyć w diecie (np low-carb) uzupełniasz suplementami

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZDROWE PRZYRZĄDZANIE POTRAW

Następny temat

Dieta +Trening

WHEY premium