SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

die kleine Raupe Nimmersatt

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
O jezu, jakbym tylko mieszkala w Polsce to juz bym wpadla :) To wypoczywaj zdrowo i radosnie i niech Gaca do piekla idzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 76 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1550
Mieszkam w Niemczech :) Drugi posiłek to ciasto. Zmieliłam cukinię w blenderze, dodałam jajko, mąkę kokosową, olej (następnym razem będzie kokosowy), zmielone nasiona wanilii i do pieca na 160 stopni. Mniamuśne wyszło! Następnym razem spróbuję ubić białko i zmieszane składniki delikatnie z nim połączyć, może nie będzie takie płaskie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
Pompki można jeszcze z rękami na podwyższeniu, łatwiej jest. Ja się w taki sposób nauczyłam normalne męskie robić, to każdy może :)

Cukinię do ciast czy omletów to ja ścieram na drobnych oczkach, nie blenduję, wydaje mi się, że w taki sposób jest mniej wodnista i łatwiej jakąś strukturę ciasta utrzymać




Zmieniony przez - halinae w dniu 2015-10-16 17:35:37
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8791
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8791
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Warto też dodać sody lub proszku do pieczenia oraz łyżce octu jabłkowego. Lepiej rośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 76 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1550
Dzięki Bziubzius! Wczoraj cały dzień podróży, dziś do przyszłego wtorku jestem poza domem. Staram się trzymać czystą miskę i jakoś ogarniać makra. Dziś godzina jazdy konnej. Ale to rekreacja. Trochę czuję brzuch i uda. Jutro postaram się troszkę pobiegać.

Czy hantle regulowane, całość 20 kg będą OK?

Zrobiłam się głodna na 1200-1300 kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22611 Napisanych postów 11144 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356252
Do większości regulowanych hantli można potem dokupić obciążenie, gdy to początkowe robi się za małe, więc na start powinny być ok. Ja sobie na początku kupiłam większe, żeby mieć jeden zakup i święty spokój - kwestia podejścia. :)

I fajnie, że apetyt Ci dopisuje - nie będzie problemu "ale jak ja tyle zjem" przy podbijaniu kalorczyności. :)

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 76 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1550
Ghorta - raczej mam podejście - czemu tak mało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Dokładaj do miski dokładaj... Nie wydaje mi się żebyś stanęła na bilansie zerowym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Megan - Mistrzyni Polski Fitness Bikini ( kat. weteran)

Następny temat

Stepper, a spalanie tłuszczu

WHEY premium