SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

die kleine Raupe Nimmersatt

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
akurta weszłam dzis do sklepu w podobnym stylu i patrze a tam taka maka. Wzięłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
A jak smakuje z topinambura? Jade do Warszawy w piatek - kiszona kapuche wywioze I jak zobacze inasza make to tez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 76 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1550
Tetiszeri - trochę jak słonecznik, słodkawo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 76 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1550
Ruch
Wczoraj odcięło mi prąd i zamiast machać hantelkami to poszłam spać
Co miałam zrobić wczoraj, zrobiłam dzisiaj.

Widzę że mogę podnosić więcej. Jest dziwnie, bo nogi i tułów mam w miarę silne. I czuję że ćwiczę (uczucie waty w nogach po ćwiczeniu) to ręce mam słabiutkie. I na przykład unoszenie sztangielek nad głowę na początku nie sprawia mi trudności (4 kg), ale już wykonanie 10 powtórzenia ledwo daję radę. Po odpoczynku nie czuję że ćwiczyłam ręce. Co radzicie? Dołożyć ciężaru i robić mniej w serii?

Micha
Przez to mleko kokosowe oszaleję, bo mi się tłuszcze nie chcą zbilansować. Może zmienić makra na 75 tłuszcze, białko zostaje i odjąć węgli? A może przyzwyczaić się do czarnej kawy? Mleko ryżowe się zamienia w kawie w ser (fuujj).

Pomiary
Wróciłam do wymiarów z dnia wyjścia z diety Gacy. Prawie. Nie wiem jak z wagą bo wywaliłam ją do pudła i mi się nie chce wyciągać. Poza tym padła propozycja nie ważenia się ;)











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 76 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1550
Zamiast na koniach, to siedzę w łóżku z bolącym gardłem i gorączką :( wrrrr...
Zupa mocy na wołowinie się gotuje.

Dieta
Kawa z mleczkiem kokosowym jest super, ale mi zżera dzienny przydział tłuszczu. Może mleko kozie? Na razie dostałam od pani ze sklepu z ekologiczną żywnością próbki koziego mleka w proszku. Dodaję do kawy i rano czuję się jak na wsi ;) Kupić pełen wymiar tego mleka? Mogę je do kawy dodawać?

Poza tym to dwa ostatnie dni to raz za mało białka, raz za mało węgli. Tylko tłuszcze szybują ;)

WF
Weekend spędzony w łóżku, niestety z powodu choroby a nie męża.
Na razie wklejam zaległą tabelkę treningową. Jak się jutro lepiej poczuję to chociaż mikrociężary na ręce zrobię i rozgrzewkę i rozciąganie.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Nie szalej, poczekaj aż wyzdrowiejesz. Już jedna chciała szybko, szybko a tu zapalenie ucha wylazło.. .
Nie ma sensu zaczynać z osłabieniem, naprawdę...
I tak pół żartem - tytuł Twojego dziennika to już chyba kompletnie nieadekwatny się zrobił..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 76 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1550
Corum - no w sumie to tak :) Jak mogę zmienić tytuł wątku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Tu masz taki temat w podwieszonych:
https://www.sfd.pl/Propozycje_i_wnioski_do_moderatorów_działu-t1081213.html

i z takimi rzeczami, tudzież coś usunąć, coś poprawić...


Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-11-15 13:05:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
raupe



Widzę że mogę podnosić więcej. Jest dziwnie, bo nogi i tułów mam w miarę silne. I czuję że ćwiczę (uczucie waty w nogach po ćwiczeniu) to ręce mam słabiutkie. I na przykład unoszenie sztangielek nad głowę na początku nie sprawia mi trudności (4 kg), ale już wykonanie 10 powtórzenia ledwo daję radę. Po odpoczynku nie czuję że ćwiczyłam ręce. Co radzicie? Dołożyć ciężaru i robić mniej w serii?




możesz jeszcze po prostu nie mieć czucia mięśniowego. przecież się męczysz, bo w pewnym momencie nie jesteś w stanie wykonać ćwiczenia i musisz odpocząć.

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 76 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1550
Kebula - o tym nie pomyślałam, strasznie marne te moje ramionka i okolice są. Mam niezłą wytrzymałość plus mocne nogi i zdechłą górę.

Zmieniłam tytuł mojego dziennika :) Wyszłam z Gacy i już nie wracam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Megan - Mistrzyni Polski Fitness Bikini ( kat. weteran)

Następny temat

Stepper, a spalanie tłuszczu

WHEY premium