SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy trening siłowy jest mi wskazany?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7249

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
makiuu
... ja tylko prawidłowo ciosy proste wyprowadzam i praca nog tez nienaganna, ale nie wydaje mi sie zebym umial np sierpa machnac prawidłowo, nie mowiac juz o kombinacjach

Nagraj to zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Uderzenia mlotem w opony to forma rozgrzewki? Jezeli uzywasz mlota dmuchanego, to moze tak

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Nie denerwuj go, bo przecież już niedługo zacznie trenować boks


Zmieniony przez - cynik75 w dniu 2018-03-15 13:17:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
grind
Uderzenia mlotem w opony to forma rozgrzewki? Jezeli uzywasz mlota dmuchanego, to moze tak


nie ciwiczyc treningu sily eksplozywnej w te same dni co trening silowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Makiuu zawsze staramy się pomóc , ale z tego co piszesz, to nawet nie zacząłeś trenować, a przypominam, że nie jest to dział trening.

Idź na pierwsze zajęcia. Na siłowni ćwicz całe ciało, podstawowe ruchy. Jedz, śpij. Zbuduj siłę i złap trochę masy.

Nad eksplozywnością na razie bym się nie skupiał, bo bez jakiś fundamentów siły, niewiele Ci to da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
porownojac swoja mase do wynikow silowych jakie powinienem osiagac kierujac sie ta strona body factory
to praktycznie w kazdej ''konkurencji'' jestem zywklym dnem pewnie dlatego ze oni kierują sie tylko wagą ,a nie bmi czyli stosunkiem tej wagi do wzrostu -bo wiadomo ze jak ktos wazy 67 kg a ma 170 wzrostu ,to bedzie duzo lepszy od osoby o wzroscie 185 tej samej wagi (bedzie mu łatwiej na pewno) i ja jestem w tej drugiej sytuacji czyli jest mi ciezko o dobre wyniki silowe z momim niskim bmi
chociaz nie przepracowalem na silowni sumiennie 2 miesiecy trzymajac sie konkretnego planu,wiec tez nie ma co oceniac
mimo to zastanawiam sie czy nie lepiej cwiczyc gore w tyowo kalisteniczny sposob (cos jak suleceki) a tylko dol cwiczyc ciezarami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
myslalem o treningu góra dół góra ,z tym że ciezarow uwzywalbym tylko cwiczac nogi, (przysiady,wejscia ze sztanga na podest,spacer farmera) a gore cwiczylbym z uzyciem wlasnej masy ciała. ktos praktykuje taki schemat treningów pod sporty walki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Tak praktykuje, idz trenować. W ogóle zacząłeś już ćwiczyć ten boks? wiesz ile razy w tygodniu będziesz miał zajęcia? jak wyglądają treningi? może są intensywne a zajęcia odbywają się 3-4 razy w tygodniu wtedy nawet nie będziesz myślał o dodatkowym treningu.. przynajmniej na samym początku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Zdecydowanie za dużo myślisz i kombinujesz a za mało cwiczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
qw3rty
Tak praktykuje, idz trenować. W ogóle zacząłeś już ćwiczyć ten boks? wiesz ile razy w tygodniu będziesz miał zajęcia? jak wyglądają treningi? może są intensywne a zajęcia odbywają się 3-4 razy w tygodniu wtedy nawet nie będziesz myślał o dodatkowym treningu.. przynajmniej na samym początku.


nie zaczalem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki walki a wstrząs mózgu

Następny temat

bardzo nie podobalo mi ie zachowanie Marcina

WHEY premium