SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy można razem ćwiczyć te mięśnie ??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 214
Witam. Chciałbym zapytać czy można zestawić tak ćwiczenia .

Pon. klatka+brzuch
Wt. triceps+nogi
Śr. plecy+brzuch
Czw. biceps+brzuch
Pt. barki+kaptury
sob. nogi+brzuch

aha. dodam jeszcze że tricepsa z klatką nie mogę ćwiczyć bo po zrobieniu klaty nie mogłem wycisnąć sztangielki 10kg za głowy dwoma rękami hehe.

z góry wielkie dzięki za rady !

" Jeśli Chcesz Pokoju Gotuj Się Do Wojny "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 336
Według mnie to w tym planie jest za mało czasu na regenrację ale to tylko moje skromne zdanie i radziłbym ćwiczyć nogi osobno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
mozna. tylko po co to rozkladac az na 6 dni? w czym to ma pomoc? gdzie regeneracja itd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1865
dziwny plan jedna partia-jeden dzien jak mozesz to rob dwie partie na jednym treningu

Na siłowni robię trening. Na treningu ćwiczenia, więc gdy widzisz mnie ze sztangą to nie mów że "on ćwiczy". Co najwyżej to wykonuję trening.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 214
to w takim razie które partie najlepiej ze sobą połączyć ??

" Jeśli Chcesz Pokoju Gotuj Się Do Wojny "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 214
chyba że jak nie mogę po klatce zrobić tricepsa to może przed klatką go robić ??

" Jeśli Chcesz Pokoju Gotuj Się Do Wojny "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 214
wtedy by to wyglądało tak

pon.
triceps+klatka

wt.
brzuch

śr.
plecy+biceps

czw.
brzuch

pt.
barki+kaptury

sob.
nogi+brzuch

co o tym myślicie ??

" Jeśli Chcesz Pokoju Gotuj Się Do Wojny "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 289 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3087
Triceps będzie na tyle zmęczony ze ciężko będzie Ci zrobić po nim jescze klatkę przy której odgrywa on ważną rolę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 289 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3087
Pon .
klatka + biceps
Wt .
brzuch
Śr .
plecy + triceps
Czw .
brzuch
Pt .
barki + kaptury
Sob .
nogi + brzuch


Zmieniony przez - Ateles w dniu 2012-01-11 17:44:03

Zmieniony przez - Ateles w dniu 2012-01-11 17:44:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3872
moim zdaniem możesz sobie darować ten brzuch w czwartek a poświecić ten dzień na pełna regeneracje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
klatka-biceps, plecy-triceps, barki-nogi

po co na 4 dni to rozkladac? oczywiscie mozna ale mysle ze akurat w tym przypadku nie bedzie to potrzebne. z drugiej strony bez wypelnionej ankiety ciezko stwierdzic czy wogole split bedzie dla ciebie odpowidni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 214
ankieta wypełniona ateles dzięki za pomoc :) sog dla ciebie. w dni w które robię brzuch jeszcze doszedł worek :D muszę przyznać że po całym tyg jestem wyczerpany ale lepiej się z tym czuje niż jak nie trenowałem wgl...

" Jeśli Chcesz Pokoju Gotuj Się Do Wojny "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW plan do oceny

Następny temat

Trening na redukcji do oceny

WHEY premium