SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy juz mozna rzezźbic

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3544
witam mam pyatno czy przy obecnej mojej wadze 72 kg i wzroscie 177 cm moge zaczać robic plan na rzeźbe? troche masy juz jest a dotychczas robiłem trening na siłe. dodam ze staz na siłce 6 miesięcy

pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5065
ja mam 181 i waze 72 z groszem i ja jeszcze bede jechał n mase , tak do 77 no 80 to MAX , a dopiero pozniej rzezba , mi sie nie podoba waga typu 90 przy moim wzroscie i wyglad monstrum, ja jestem za sylwetka jak to wiele osob pisze "sylwetka plazowa" , kazdy lubi co innego , a o gustach sie nie dyskutuje

DuzaPredkoscNieJestNiebezpiecznaLeczNieOpanowanieJejMozeBycNiebezpieczne!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
hihi-masa,masa,masa,masa
jak bede wazył 100 no moze 95 czy 7 to zaczne na rzezbe robic typowo
racja o gustach sie nie dyskutuje
ale uprzedzajac ze jestem poczatkujacy to sadze ze jak 6 miesiecy cwiczysz to powinienes jeszcze masy miesniowej zrobic ciut,bo tak mi sie wydaje ze kształtujac miesnie tnz. na rzezbe troche jej zgubisz i bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3544
tylko czy jak nabiore jeszcze wiecej masy to nie wiem czy bede wyglądał jeszcze normalnie obecnie moja waga waha sie w granichach 73-75 kg juz teraz w szkole przy tej wadze higienistka wyliczyła mi ze mam nadwage :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3544
tylko nie wiem jak bede wyglądac jak jeszcze nabiore troche masy obecnie moja waga sie waha w granicach 73-75 kg juz przy tej wadze higienista w szkole naliczyła mi niby ze mam nadwage heh :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3544
sorki cos mi sie net popieprzyl i napisałem to samo dwa razy heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Nie wiem ile masz lat, ale zakladajac ze ni wiecej niz 20, mozesz byc spokojny. Cwiczac naturalnie nie masz sie co obawiac przerostu tkanki miesniowej, poczatkowe okresy (twoje 6 m-cy treningu) owocuja przyrostami, pozniej - po ok. roku cwiczen przyrosty nie sa juz tak spektakularne i trzeba sie ostro napracowac na kazdy kg tkanki miesniowej.

Osobiscie polecam Ci cwiczenie z nastawieniem na wolne przyrosty dobrej jakosci miesni i kontrolowanie ilosci tkanki tluszczowej.
Rzezba jako taka nie jest potrzebna osobom nie startujacym w zawodach - duzo pracy, a efekt nie trwaly.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3544
ja kilka miesiecy temu wazylem 78 kg ale postanowilem troche zrzucic kg bo troche za duzo bylo a teraz ta waga(73 kg) mi odpowiada i nie chcial bym jej zbytnio znieniac no ale jak tak radzicie to moze warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Skoro Ci się podoba to czemu chcesz robić coś co odpowiada gustom estetycznym innych ludzi?
Chlopie, miej swoje zdanie, a innych pytaj o rady jeśli nie potrafisz osiągnąć swojego celu zgodnego z Twoim gustem, etc.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to wszystko zrobić ????????

Następny temat

Pytanko o PLECY co z techniką???

WHEY premium