SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czesc wszytkim mam 19 lat i 4 lata treningu :D

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25345

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Bardzo ładnie, do czegoś podobnego dążę, chociaż to dopiero start ;). Siła imponująca.

PS. Ile w martwym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 341 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5040
jest konkret podoba mnie sie

Łatwo urodzic sie człowiekiem,trudniej życ jak człowiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 454


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 454
czesc wszystkim,,,troche mnie nie było i sory ze nic nie odp.dzieki wszystkim za sogi :)pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 454


,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17123
nom ładnie jestale ten bic na przedostatniej focie to troche przesadzony,chyba sobie drugą ręką pomogłeś

Zmieniony przez - Adriano16 w dniu 2008-02-16 12:39:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 454


a tu u kumpla w sklepie :D jak ktos jest z okolicy świdnicy to polecam !! :D,,,,,,a bic tam jest jak najbardziej wpożądku bez żadnych pomocy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3424
Bardzo ładnie SoG jak wejdzie

Przyjaciół trzeba mieć blisko, wrogów jeszcze bliżej...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4516
silny jesteś chłopie ...
sylwetka też sie swietnie prezentuje ,sog
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tak wygladam nowe fot. str 8/9

Następny temat

przemiana ocenicie

WHEY premium