SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl dwu fazowy kwiecień-sierpień, opinie i sugestie mile widziane

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
no prop tak dlugo stala dawka ? ie skonczy klepac troszke za wczesnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
Przede wszystkim dziękuję za opinie. Widze że pojawiła się burza mózgów z której mam nadzieję nie tylko ja skorzystam. Do poszczególnych propozycji będę się odnosił kolejno:


zrob cykl na 24-25 tygdni i wlacz w to ,np. enan. bo propa 13 tygodni nie za dlugo? rozpocznij enanem 8 tygodni, potem przejdz na ome nastepne 8 tygodni i skoncz propem tez 8 tygodni. bedziesz pewien, ze towar bedzie krecil. deca bym zrobil na 10 tygodni a bolda na 11-12.

Bardzo chętnie bym zrobił cykl na 25 tygodni, jednak nie będę mógł zacząć wczesniej niż w środku kwietnia. po 8 tygodniach na enanie i 8 na omie na propa bym wszedł dopiero pod koniec lipca, a to by znaczyło że dopiero wtedy bym zaczął robić nazwijmy to "formę plażową". To wg mnie za późno. Zawsze mnie bierze śmiech jak widze kolesi którzy na wakacje puchną na omie i ciesza się swoimi okrągłymi twarzami że dobrze wyglądają, chociaż tak naprawdę nie wyglądają w ogóle. Wyznaję zasadę że wakacje to jest taki czas w którym powinno się wyglądać dobrze tzn mieć dobrą rzeźbę, być gęstym, ubitym, twardym.

Początkowo planowałem zrobić 12 tygodni oma+deca i na początku metax, a potem 14-16 na propie i boldzie. Tak planowałem, jednak zmuszony jestem zmienić plany.

Nie za bardzo rozumiem czemu by miały służyć te roszady enan-mix-prop. Przecież zarówno w enanie, omie jak i propie jest TEN SAM testosteron tylko związany w różnych estrach. A działać zaczyna dopiero po uwolnieniu z estru. Więc wg mnie jezeli towar ma kręcić to będzie kręcił i bez tych zamian, a jak nie będzie kręcić to zamiany nie pomogą. Estry to tylko forma dystrybucji dla organizmu.


Bolda planuję właśnie zrobić 11 tygodni, a decę bym chętnie zwiększył do 10, tylko jak myślicie, przesunąć bolda czy nałożyć na decę przez 2 tygodnie?

ja bym pozmienial to tak i dal w pierwszej czesci wieksze dawki.
i w 9-10 dlabym hcg clen efke.
1-10 oma 250mg e5d
1-9 deca 200 e5d
1-6 meta 20mg ed
11-22 prop 150mg e2d
9-19 bold 250 e4d
15-23 wino oral 60mg ed


Clen chcę włączyć od 9 tygodnia i robić 2 tygodniowe cykle na przemian z jakimś legalnym spalaczem, np venomem. może też dorzucę hormon tarczycy. nie jestemz wolennikiem łączenia clena z efką bo jedno i drugie stymuluje tą samą grupę receptorów. a hcg chcę uderzać co 4-5 tygodni tak jak już wcześniej pisałem. przede wszystkim trzeba zadbać o zdrowie jajek. Może faktycznie pociągnę metę trochę dłużej, do 6 tyg a potem od 7 zacznę już dietę redukcyjną przed wejściem na propa i bolda. co o tym myślicie?


żeby był progres propa uderzyłbym większą dawkę 200mgeod
ostatnie tygodnie zejście z propa
tego wina nie za dużo???


Spoko, 150mg e2d propa to wstępne założenie, jeżeli przestanie klepać to się zwiększy. Zastanawiałem się w ogóle czy w pierwotnych założeniach nie dać 200mg e2d, ale w zeszłym roku 150mg dobrze klepało a na 200 było już mega ostro, więc wole zacząć od mniejszej dawki a w razie potrzeby zwiększyć. zejście oczywiście będzie, ale dokładnie tego jeszcze nie rozpisałem, pewnie będę improwizował.

Dlaczego wina ma być za dużo?



1-10 enan
1-4 meta
1-10 deka
11-19 oma
10-12 bold
20-26 prop
19-27 wino


lekko wydluzylem prolo. Ostatnio byl post bodaj ninji gdzie stwierdzono ze skok na mix moze sie skonzyc mala dziura w dzialaniu, nie wiadomo czemu ale kilka osob to odczulo.
przeciaglem bolda. ;p


Ta propozycja jest ciekawa jednak nie starczy mi czasu aby ją zrealizować. Bo wg niej w środku wakacji będę w szczycie omy, a to raczej nie mój styl. Wg mnie samo przeskakiwanie ze środka na środek powoduje już niemałe zamieszanie w organiźmie ponieważ nigdy nie wymierzysz idealnie aby zachować stabilne stęzenie. Generalnie cykl ciekawy, bym go chętnie zrobił z małymi zmianami, jednak nie starczy mi w tym sezonie czasu.

1-8 omka
1-6 metka
1-9 deka
9-16 prolo z frontem
10-22 bold
17-24 prop
19-25 winko
24tydz hcg
26 odblok


Podobnie jak wyżej, smakowity cykl, jednak zbyt długa faza typowo masowa jak na okres którym dysponuję. Ale mietka chyba pociągnę te 6 tygodni.

no prop tak dlugo stala dawka ? ie skonczy klepac troszke za wczesnie ?

To się zwiększy. Nie przewidze czy przestanie klepać ani kiedy, będę po prostu reagował na sygnały organizmu.

Zmieniony przez - muzyk w dniu 2009-01-18 15:48:15

Zmieniony przez - muzyk w dniu 2009-01-18 15:48:40

Zmieniony przez - muzyk w dniu 2009-01-18 15:49:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29465 Napisanych postów 62892 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902400
w moim poscie chodzilo wlasnie o stosowanie na zmiane clenu i efki.
skoro jest ograniczenie czasowe to moze skrocic calosc i polecic bez deki cos takiego.
1-6 meta
1-10 oma
3-15 bold
11-18 prop
(11)12-19 wino

i w tym wypadku juz zaczynasz zmieniac lekko diete i dodawac aero od 7 tyg jak schodzi meta a wchodzi bold.od 11 juz pelna jazda na rzezbe.
spalacze mozna dac tez od 7 ale mysle ze to zbedne na poczatku ladnie porobi sama dieta i aero od 10-11 tyg dac spalacze wino prop i pelna jazda

Zmieniony przez - Mumin222 w dniu 2009-01-18 16:11:40

Zmieniony przez - Mumin222 w dniu 2009-01-18 16:12:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
w moim poscie chodzilo wlasnie o stosowanie na zmiane clenu i efki.

wiem. ale wtedy w jaki sposób receptory mają się oczyścić jeżeli na zmiane będziemy je katować środkami które je męczą?

skoro jest ograniczenie czasowe to moze skrocic calosc i polecic bez deki cos takiego.
1-6 meta
1-10 oma
3-15 bold
11-18 prop
(11)12-19 wino


Tylko że dekę to ja już mam. Nie kupiłem tylko mi została z zeszłego roku i jeżeli jej teraz nie wykorzystam to straci ważność. Myślałem więc w drugą stronę czy by po prostu nie pociągnąć decy 18 tygodni bez bolda?

Dam metę 6 tygodni, a niezaleznie od tego czy oma będzie szła 8,9 czy 10 tygodni a od 7 tygodnia po prostu wejde na dietę, zacznę aeroby i może od razu walne clena a potem po prostu przejde na propa, wino i tego bolda nieszczęsnego albo dalej pociągnę decę.

Zmieniony przez - muzyk w dniu 2009-01-18 16:20:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29465 Napisanych postów 62892 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902400
bold z racji swoich wlasciwosci lepiej pasuje ale mysle ze na dece tez bedzie ok.micha aero zrobia swoje.osobiscie pojechalbym na dece w takim przypadku.

analogicznie jak w poprzednim cyklu 3-15 deka zamiast bolda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
muzyk podstawowa sprawa, ile chcesz miesa \?
nie zgodze sie z tym co napisales, skoki z estra na estr daja nam progres. .
bedzie ciezko Ci cos dobrac bo masz malo czasu..

tez wg mnie polec deke.
bold nie da Ci takich przyrostow.

1-10prolo
1-4meta
1-12deka
11-19prop
14-20wins

moim skromnym zdaniem nie daawaj jako podstawy propa, lepiej prolke ;)

Zmieniony przez - Luk122 w dniu 2009-01-18 19:43:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
to nie ja pisałem że skoki z estra na ester dają progres, ja twierdziłem że to nie ma znaczenia.

ile mięcha chcę? przecież nie da się obliczyć jaki środek ile da mi mięsa. poza tym wolę mięso dobre jakościowo nawet jeżeli ma być go mniej.

prolki zamiast propa nie chcę dawać ponieważ ten cykl w 2 częsci to ma być jakość i rzeźba, razem ze spalaczami będę dawał też ziołowe diuretyki więc prolki czy omki w tym czasie kompletnie nie pasują do mojej koncepcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
odpowiadajac na pytanie z pierwszego posta

to zalezy, od twoich genetycznych predyspozycji oraz od jakosci towaru
nigdy prze nigdy nie planuj sztywnych schematow
ciagnij poki klepie i tyle.

ogolnie cykl mi sie srednio podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
ja jestem urodziny planista, lubie planować a potem jak coś wypada inaczej niż zaplanowałem to się złoszcze. a dlaczego cykl ci się średnio podoba? a towar będzie 100% dobry

Zmieniony przez - muzyk w dniu 2009-01-19 00:08:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
planowac to mozna jak sie zna reakcje na dany saa
jak nie znasz to nie planuj
kliknij na link z podpisu i przeczytaj

czemu mi sie nie podoba.. bo robilem podobne i zawsze wychodzilo na to ze mozna bylo wszystko zrobic troche inaczej, lepiej

kazdy cykl to kwestia indywidualna, nie wiem nic o tobie ankiety nawet nie wypelniles.. wiec nie bede doradzal co zmienic..


Zmieniony przez - e-lite w dniu 2009-01-19 00:40:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tren 250 + Sus 500

Następny temat

Deca grecka

WHEY premium