SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co sadzicie o takim ulozeniu supli

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
bedziemy dzialalac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 171 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1027
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 153
Łączysz Olimpa z Megabolem ? Występują przykre reakcje ? ••--••--•• Reakcje ...

PRAWDA !!! PRZYTOCZYLIŚCIE WIELE MITÓW NA TEMAT MOJEJ OSOBY, PONIEWAŻ STAŁEM SIĘ ZWYCZAJNIE NIEWYGODNY . TERAZ Z BRUDU OBMYTY JESTEM TYLKO ROZJUSZONY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 153
Bardzo mało węglowodanów . Dla buszujących w żelaznym sporcie żaden LC nie jest właściwym wyborem, ale to chyba nie LC skoro jest również mało tłuszczy .

PRAWDA !!! PRZYTOCZYLIŚCIE WIELE MITÓW NA TEMAT MOJEJ OSOBY, PONIEWAŻ STAŁEM SIĘ ZWYCZAJNIE NIEWYGODNY . TERAZ Z BRUDU OBMYTY JESTEM TYLKO ROZJUSZONY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Węgle to pół biedy. Ale tyle białka to przy wadze ciała 100kg wychodziłoby 3,36 g/kg . Chyba ze jakies soki lecą i to dlatego tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 153
Może soki z ogórka kiszonego (kiszonka) i octu rybiego ? Może dlatego posiłek numer 3 wygląda intrygująco ... Możesz mieć racje !!

PRAWDA !!! PRZYTOCZYLIŚCIE WIELE MITÓW NA TEMAT MOJEJ OSOBY, PONIEWAŻ STAŁEM SIĘ ZWYCZAJNIE NIEWYGODNY . TERAZ Z BRUDU OBMYTY JESTEM TYLKO ROZJUSZONY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 153
Ja niedałbym rady z odżywką przed snem . Zwyczajnie czułbym głód, cokolwiek by to nie było Mega Strong Protein czy co innego ... Ja na noc musze mieć posiłek stały .

PRAWDA !!! PRZYTOCZYLIŚCIE WIELE MITÓW NA TEMAT MOJEJ OSOBY, PONIEWAŻ STAŁEM SIĘ ZWYCZAJNIE NIEWYGODNY . TERAZ Z BRUDU OBMYTY JESTEM TYLKO ROZJUSZONY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
No wiadomo że o SAA mi chodziło. Kto daje ponad 3g białka na kilogram masy ciała? Mija się z sensem taka ilość białka. Te białko na noc..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
faktycznie na masie zapotrzebowanie na bialko ponad 2,5/kg mija sie z celem u osob naturalnych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kwas ursolowy – w poszukiwaniu bezpiecznych sterydów

Następny temat

mikro i makroelementy dla lekkoatletów

WHEY premium