SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mikro i makroelementy dla lekkoatletów

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3
witam, proszę pomóżcie mi, córka trenuje skoki (lekkoatletyka) bez przerwy są problemy z wiązadłami, ścięgnami, stawami itp itd, znajomy powiedział mi że musi uzupełniać mikro i makroelementy. Powiedział ze najlepsze są produkty z Olimpu. Proszę powiedzcie mi co mam kupić. Na co zwrócić w składzie uwagę, co ważniejsze. Kolagen, kreatynina, żeby te wiązadła fajnie się rozciągały, witaminy, magnez, żelazo, co? ja nie wiem, każdy mówi mi co innego, lekarz swoje, trener swoje, a ja jestem gdzieś pośrodku i jestem coraz głupsza. Nie chcę dziecku zaszkodzić. Córka trenuje 6 razy w tygodniu. Proszę poradźcie mi coś.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
W tym przypadku mikro i makroelementy, czyli minerały, to raczej drugoplanowa sprawa. Proponuję Flexagen i Arthroblock. Flexagen - cały czas, a na Arthroblocku należałoby zrobić kurację do wyczerpania 2 opakowań, a potem przejść na stałą suplementację glukozaminy - 3 kapsułki dziennie.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
swoja jesli treningi 6x w tygodniu to uzuplenienie witaminami i mineralami i to na poziomie nawet sportowym moze byc wskazane

polecam tutaj

VITA-MIN MULTIPLE SPORT MEGA CAPS


http://www.olimp-supplements.com/?p=3&m=az&id=186 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
I warto popijać Izo Plus podczas treningów.

Natomiast w kontekście więzadeł i stawów, z pierwiastków ważny jest krzem: można więc dołożyć preparat Bio Silica lub Skrzyp Plus.

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co sadzicie o takim ulozeniu supli

Następny temat

WIELE POMYSŁÓW NA TRENING – MAŁE PRZYROSTY

WHEY premium