SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

suple dla mnie - temat dla znawców

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10712 Napisanych postów 45581 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam

O suplementacji wiem dużo i z teorii i z praktyki, tyle, że kreatyna, gainery, białka itp połączojne z treningiem nic nie dają

mam chudą budowę ciała, chodzę na siłkę, a efektem jest tylko wzrost siły i to nieznaczny.plany treningowe mam normalne, zgodne z tym co się pisze na sfd i w mądrych książkach). Dieta zwykła domowa z dużą ilością warzyw, ryżu i mięsa.

Czy jest coś poza SA co mnie ruszy?
na lato mi masa nie potrzebna, bo to zbędne obciążenie na rowerze, ale od jesieni by się przydało

acha i chudy wcale nie jestem przez to że jeżdżę rowerem.

PS. nie mam tasiemca, pasożytów ani kłopotów z tarczycą, jestem zdrowy a lekarz mi powiedział, że 2% ludzi tak ma że się mieści w dolnym zakresie wskaźnika BMI i się tego nie zmieni
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10712 Napisanych postów 45581 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
dodam jeszcze, że mam wrażenie, że ciężary to sport nie dla mnie, przynajmniej tak się czuję widząc niewielkie postępy jakie czuję.

za to lubię se rowerkiem pojeździć, ale chcę wyglądać jak normalny facet - mieć te 70 kg przy 175 cm wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 41358 Wiek 357 dni Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 126098
O suplementacji wiem dużo i z teorii i z praktyki, tyle, że kreatyna, gainery, białka itp połączojne z treningiem nic nie dają

to chyba jednak msz albo zla diete
albo zly trening
albo kombinacje powyzszych

mam chudą budowę ciała, chodzę na siłkę, a efektem jest tylko wzrost siły i to nieznaczny.plany treningowe mam normalne, zgodne z tym co się pisze na sfd i w mądrych książkach).

no i to moze byc problem
patrz wyzej

Dieta zwykła domowa z dużą ilością warzyw, ryżu i mięsa.
malo info

Czy jest coś poza SA co mnie ruszy?
zalezy jakie masz oczekiwania
jesli w miare nie z kosmosu to z pewnoscia TAK

a lekarz mi powiedział, że 2% ludzi tak ma że się mieści w dolnym zakresie wskaźnika BMI i się tego nie zmieni
ahhh lekarze...

TWORCA ALTERNATYWNEJ DROGI (i nie tylko) - zaprasza do dzialu NUTRIFARM
i lektury magazynu PERFECT BODY http://www.perfectbody.pl

Dieta JEM / NIE JEM pozwala na wiecej !
http://www.sfd.pl/JEM_/_NIE_JEM_dieta_by_Biniu_oficjalny_watek_Q&A_Patrz_str_1-t931736.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
to chyba jednak msz albo zla diete
albo zly trening
albo kombinacje powyzszych

może tak

patrz wyzej

patrz wyżej

malo info
zwykłe domowe żarło typu mielony z ryżem bądź kaszą, schabowy z ryżem lub kaszą, żadnych zup, do pracy kanapki z mięsem, nie bawie sie w jakieś super kulturystyczne diety, bo i nie oczekuję że będę wyglądał jak Arnold

zalezy jakie masz oczekiwania
jesli w miare nie z kosmosu to z pewnoscia TAK

z 5-10 kg masy zrobić

ahhh lekarze...
niby tak, ale często mają rację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 41358 Wiek 357 dni Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 126098
usiadlbym do diety wpierw
skoro choc pewne przyrosty sily notowales

ile jesz ale uczciwie wobec siebie bialka dziennie?? codziennie ??
ile kalorii ?? dziennie codziennie !!
ile ww ???
no i w koncu ile tluszczow??

czasem warto wysilic sie na pelna analize diety i dopiero wyciagc wnioski typu
ja nigdy nie urosne :D
jedne z moich podopiecznych
musial jesc dziennie codziennie po 6000 kcal
a uwierz mi ze to masakryczna ilosc jedzenia
zanim rozpoczal efketywne budowanie masy miesniowej
obecnie waga pond 100 kg
dosc czystej jakosciowo masy !!

mozna
a mowil dokladnie o co ty
ze nigdy
ze je do oporu
itp itd :D

nie zalamuj sie !!

http://www.sfd.pl/JEM_/_NIE_JEM_dieta_by_Biniu_oficjalny_watek_Q&A_Patrz_str_1-t931736.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
wiem, że 6 tys kalorii to masakra, bo ledwo 4.500 w siebie wciskałem

wiesz, kiedyś się bawiłem w liczenie kalorii itp
teraz nie liczę ile jem białka, ile ww ile tłuszczu. co do spożycia kalorii dziennie to jakieś 3 tys przy pracy biurowej, czyli fizycznie lekkiej. wzrost 175, waga 61-62 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
dodam, że kreatyna, łączona z zma, gainery oraz białko serwatkowe itp połączone z treningiem i normalnymi posiłkami nie odnosiły skutku.

pisząc normalny posiłek mam na myśli zwykłe domowe jedzenie

Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2006-05-12 14:57:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
jak opisywalem wyzej
skoro jestes zdrowy
nie rosniesz ani w tluszczyk
ani w miesnie
jesz za malo
bialka ponad norme nie widze powodow by podnosic
owe 2 g na kg ciala jest +/- OK
ww nie podnosilbym na stale do maskryczny wielkosci
wiec wiekszosc rzeczy regulowlbym zdrowymi tluszczami :D

znikam do PN
jak o wroce jk beda powiadomki dzialaly i pojedziemy dalej :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10990 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 88360
a chcesz miec nadal taka przemiane materii jak masz teraz czy mozesz ja troche zwolnic?

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
mogę zwolnić, a co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34
Zdaje sie ze jestes książkowym przykładem EKTOMORFIKA, i na siłowni tak jak pisałeś nie zrobisz wielkiej kariery, jednak z doświadczenia moge powiedzieć, że na pewno da się zmienic te sytuacje i możesz nabrać troche masy aby osiągnąć owe 70kg wagi. Tak jak już pisano wyżej 2g białka na 1 kg masy i proponował bym 5-6 gram węglowodanów na 1 kg masy. Dodatkowo można zreformować diete bo to bez przesady około 60% sukcesu na siłce :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PWZ

Następny temat

Monohydrat kreatyny + dextroza